Primal Alchemy Transcended Pine Pollen (borovicový pyl), 100g

Kód: 3485
Neohodnoceno
799 Kč 713,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.9.2024
Položka byla vyprodána…

Transcended Pine Pollen je pránicky nabitý prášek z pylu divoké borovice. Prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně, národního a scénického místa bez znečišťujících látek zemědělství a průmyslu a dalších potenciálních kontaminantů. Pomocí nejmodernější technologie proudění vzduchu a vibrací při nízké teplotě má tento borovicový pyl navíc svou buněčnou stěnu dokonale avšak bezpečně popraskanou, díky čemuž je jeho unikátních 200+ nutričních složek biologicky dostupných a zvyšuje se jejich vstřebatelnost a účinnost na maximum.

 

AKCE : blížící se doba minimální trvanlivosti do konce 5/2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Transcended Pine Pollen je pránicky nabitý prášek z pylu divoké borovice. Pouze prvotřídní borovicový pyl, který je v souladu s principem Di Tao divoce a udržitelně sklizen z magického jezera Qiandao v Číně - národního a scénického místa bez znečišťujících látek zemědělství a průmyslu a dalších potenciálních kontaminantů. Pyl se získává z tohoto regionu, protože je považován za autentický pravý zdroj původu a duchovní domovinu borovice. Pomocí nejmodernější technologie proudění vzduchu a vibrací při nízké teplotě má tento borovicový pyl navíc svou buněčnou stěnu dokonale avšak bezpečně popraskanou, díky čemuž jsou jeho přirozené a četné nutriční složky biologicky dostupné a zvyšuje se jejich vstřebatelnost a účinnost na maximum.

Borovicový pyl je pránicky nabitý nejmodernějším generátorem kvantové orgonové energie na 432 Hz a uložen v prémiovém fialovém mironovém skle. Jako balený zpracovaný nano-jemný prášek z pylu borovice je registrován jako doplněk stravy.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu.

bublina a nařízení

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU (Borovicový Pyl/Pollenus):

  • duševní stav a výkon,
  • vitalita - čilost,
  • vitalita - únava - odolnost,
  • normální činnost gastrointestinálního traktu,
  • imunomodulace - enzymy a vitamíny,
  • antioxidant,
  • chuť k jídlu,
  • normální činnost kardiovaskulárního systému - krevní lipidy,
  • přirozená obranyschopnost - imunitní systém

Borovicový pyl je na základě svého širokospektrálního a unikátního složení jednou z nejvýživnějších rostlinných celistvých superpotravin na světě. Vyživující adaptogenní tonická bylina známá na východě jako univerzální "panacea". 

Tento pyl je reprodukční esencí borovice jako druhu a hraje důležitou roli v životě a růstu jejího ekosystému, omlazuje nejen půdu, ale také všechny rostliny a zvířata v okolí výskytu. Borovice je jeden z nejstarších stromů světa.

Borovice mají samčí a samičí šišky. Samčí šištice vytvářejí tento pyl. Pyl pak putuje po větru, aby přistál na samičích šiškách a oplodnil je. Oplodněné samičí šištice pak mohou vyklíčit a vyrůst ve stromy. Každé smítko pylu musí být dostatečně silné, aby oplodnilo a stimulovalo růst zcela nového stromu a právě to dělá z borovicového pylu neskutečný koktejl vitality

Obsahuje 200-300 bioaktivních látek a enzymů, všechny esenciální aminokyseliny, kyselinu listovou, fytosteroly, DHEA, antioxidanty jako S.O.D. a glutathion, cholin, brassinosteroidy, gibberelliny, polysacharidy, koenzymy, flavonoidy, vitamíny skupiny B, vit. A, C, E i D, četné mastné kyseliny, fosfolipidy a mnoho dalších látek. Z minerálů je bohatý na hořčík, vápník, draslík, železo, zinek, selen, mangan a měď, obsahuje jich celkem několik desítek a je tak také výborným zdrojem stopových prvků.

PP1 

Historie a využití pylu z borovice

Borovicový pyl byl poprvé zaznamenán v čínském klasickém spisu „Shennong’s Herbal Classic“, který se objevil v dynastii Han před více než 2000 lety. Ačkoli jeho historie, použití a vztah s lidmi byly poprvé zdokumentovány v těchto časových obdobích, je jisté, že jeho použití daleko předcházelo klasickou literaturu dynastické Číny a TČM.

Nejčastěji se používá jako rostlinný výtažek, super-výživná přírodní celistvá surovina pro další použití do receptů/produktů/směsí, přímo jako adaptogen a vitalizér pro muže, zaměřené na hladinu testosteronu, výkon a vitalitu jako i pro ženy, zaměřené na rovnováhu, duševní stav a obranyschopnost, imunitu. Bez ohledu na pohlaví či věk, je to živinami nabitá superpotravina vyhledávaná zejména sportovci v zahraničí a lidmi zaměřenými na optimalizaci únavy a vypětí.

PP2

V Primal Alchemy klade maximální důraz na důležitost lokálního a sezónního stravování v harmonii s bezprostředním okolím. Tím, že jíme v souladu s přírodními cykly přírody a ročním obdobím, přijímáme vždy živiny potřebné k tomu, aby se nám také dařilo v těchto sezónních podmínkách a při nárocích, které si kladou.

V tradiční čínské medicíně existuje filozofie, která zahrnuje vše výše uvedené, ale v kontextu léčivých bylin a látek. DI TAO je tradiční čínský koncept získávání tonické byliny či adaptogenu z její duchovní vlasti, jejího autentického a skutečného zdroje a stanoviště. Pouze v této oblasti, kde je optimální původní prostředí, bude bylina růst tak, aby se stala fytochemicky nejbohatší, nejsilnější a s největším potenciálem.

PP3 

Základní filozofií Di Tao tedy je, že bylinky, které rostou a sbírají se v jedné oblasti, se budou vždy lišit od jiných, protože ze svého původního prostředí vycházejí. Po celou dobu životnosti byliny se berou v úvahu faktory, jako je voda, která ji napájí, půda, která ji živí, hmyz a mikroorganismy, které s ní žijí symbioticky, a také způsob pěstování a konečné úpravy aby se tím vším maximálně posílily její léčivé vlastnosti.

Pránicky nabité - co to je ?

Jde o dokonalé sjednocení starověké moudrosti předků s vědou 21. století, které se značka Primal Alchemy rozhodla aplikovat na své nejlepší produkty. Revoluční proces infuze vitální orgonové energie do hmoty - infuze přesně té energie životní síly, kterou naši dávní předci z celého světa a historie napříč časem označovali mj. např. jako Čchi, Mana a Prána.

Traduje se, že mnoho věků byla studována jak jejich podstata tak manipulace s nimi a zároveň aplikace těchto energií i jejich generování. Tato nauka však byla uchovávána v tajnosti v rámci královských kněžských a mystických řádů a alchymistů, aby byla jako posvátná energetická věda zachována a chráněna po celou historii lidí. Přestože kvantová fyzika se těší velkému uznání některých předních ikon, filozofů i vědců tak nauka a práce s orgonovou energií je tedy veřejnosti téměř neznámá.

PP5 

Pránu dobíjecí zařízení je speciální orgonový generátor. Primal Alchemy má údajně technologii, kterou tyto silné energie izoluje, koncentruje a vlévá do svých produktů. Pomocí nejmodernějšího generátoru orgonské energie a dalších doplňkových kvantových technologií tedy vlastně nabíjejí své suroviny a dostávají obsah na vysokou vibraci.

Produkty Primal Alchemy jsou naladěny na 432 Hz, což je frekvence OM a zároveň posvátné číslo, které je v nauce o energiích známo, jako vedoucí rezonance přirozené harmonie živého vesmíru, kódující tajemství věčného života a osvícení. Je to snaha Primal Alchemy podpořit ještě více pozitivní efekty svých produktů a spojení fyzických, mentálních a duchovních těl konzumentů do vzájemné harmonie a proudu kvalitnějšího života.

PP6 

„ZDRAVÍ JE BOŽÍ DAR A PÉČE O TĚLO JE POSVÁTNÁ POVINNOST, JEJÍŽ ZANEDBÁVÁNÍ, JE SKUTEČNÝ HŘÍCH“ -EUGEN SANDOW

PP7 

Nutriční informace na 100g borovicového pylu: Energie 1685 kJ/402,8 Kcal; Celkový obsah sacharidů: 74,2 g; Z toho cukry: 14,71 g; Vláknina: 51,36g; Bílkoviny: 11,12 g; Tuk: 6,84 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 1,97 g;

Sodík: 8,3 mg; Hořčík: 1160 mg; Draslík: 1290 mg; Vápník: 503 mg; Železo: 274 mg; Zinek: 39,2 mg

BEZ alergenů: Arašídy, Arašídový olej, Stromové ořechy, Sezamová semínka, Mléko a deriváty, Vejce, Ryba, měkkýši, Sója, Pšeničný lepek, Siřičitany, Bez jakéhokoli GMO

Doplněk stravy. 
 
SLOŽENÍ: Pyl divoké borovice (Pinus Massoniana Lamb) 99% popraskané buněčné stěny*
*Di Tao získávání (původní oblast vzniku) a divoký sběr
 
Obsah: 100g
Velikost porce: 2g 
Celkový počet porcí v balení: 50
 
Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku (2g) ve filtrované vodě nebo přidejte do oblíbeného nápoje, čaje, smoothie či bylinného elixíru. Lze také použít k posypání pokrmů a přidat tak extra nutriční hustotu vašemu oblíbenému jídlu nebo svačině. Pro optimální výsledky konzumujte až 10 g prášku denně.
 
Země původu: Jezero Qiandao, Čína
Výrobce: Primal Alchemy Ltd, 4 Anson Court Barns, Staffordshire, ST20 0JS, UK
Distributor v ČR: Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949 IČ: 03452824
 
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladujte v temnu, suchu a chladu.
 
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo jste pod lékařským dohledem, poraďte se před použitím s lékařem. Není určeno pro osoby mladší 18 let.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz