Dr. Mercola Rhodiola, extrakt z rozchodnice růžové 340mg, 30 tablet

Kód: 2690
Tip
Neohodnoceno
Značka: Dr. Mercola
589 Kč 525,89 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Trápí vás únava, snížená imunita nebo bojujete se sníženou výkonností? Jste vystaveni stresu a zvýšené duševní či fyzické zátěži? Máte problém s výkyvy nálad nebo večerní celkovou vyčerpaností? Představujeme vysoce kvalitní extrakt z kořene adaptogenu Rhodiola rosea. Je vhodná pro všechny osoby, které jsou vystaveny stresu a zvýšené duševní (výkyvy nálad nebo večerní vyčerpanost) i fyzické zátěži. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptogenní vlastnosti rozchodnice růžové byly připsány především její schopnosti ovlivňovat úroveň a činnosti monoaminů (mj. serotonin) a opioidních peptidů - beta-endorfinů (zdroj: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/). Rozchodnice růžová také může zvýšit sexuální touhu u mužů i žen. I když nikdo přesně neví, jak rostlina zlepšuje sexualitu, pravděpodobně aktivně působí na dopaminový systém v mozku, který je pro sexuální funkce a libido velmi důležitý. Rhodiola pomáhá tělu lépe se přizpůsobit různým napětím (zdroj http://www.webmd.com/).

Rozchodnice růžová obsahuje adaptogeny, které mohou pomoci vašemu tělu odolávat stresu, úzkostem a příležitostným únavám.

Obsahuje všechny důležité aktivní složky: Rosavin - Rosaridin - Rosarin - Kalafuna - Salidroside - Tyrosol

Výhody

 • ovlivňuje pozitivně paměť, psychickou výkonnost a soustředění (zvyšuje kapacitu přenosu kyslíku z červených krvinek)
 • podpora stavby svalové tkáně a pozitivně ovlivňuje sportovní výkonnost ( může kompenzovat nárůst oxidu uhličitého, kyseliny mléčné a pokles kyslíku),
 • harmonicky ovlivňuje fungování hormonálního systému,
 • přispívá k harmonizování nadměrných hladin kortizolu - chronicky zvýšená hladina kortizolu vede k poruchám spánku, potlačení funkce štítné žlázy, inzulinové rezistenci, k nedostatku progesteronu a testosteronu; zvýšená hladina kortizolu ovlivňuje zkracování telomerů naší DNA, a tak urychluje stárnutí,
 • působí pozitivně na obranyschopnost organismu a jeho imunitu,
 • podporuje celkovou vitalitu srdce,
 • pomáhá zlepšit některé parametry vytrvalostní kapacity organismu,
 • pozitivní účinky na kůži - pomáhá urychlovat hojení ran a podporuje nízký výskyt blokovaných pórů kůže.

Rhodiola rosea, rozchodnice růžová, (často označovaná jako "Zlatý kořen" nebo "Roseroot") byla pravděpodobně používána od pradávna při pomoci ve vytrvalosti a snížení příležitostné únavy.Rozchodnice růžová

Všechny složky jsou certifikované USDA Organic.

Při výběru dávejte pozor na

 • pochází ze suchého, nepřátelského prostředí Sibiře - je to ta nejlepší oblast na světě - zdroj surovin
 • extrémně drsné prostředí (původ: Sibiř) ovlivňuje příznivě chemické složení rostliny a hlavně poměr "rosavinů" a "salidrosidu"
 • neobsahuje nepotřebná plniva a pomocné látky (stearan hořečnatý a oxid křemičitý, které mohou snižovat účinnost)
 • využívá efektivní a nejpokročilejší technologické způsoby extrakce a testování kvality (UPLC-DAD / MS nebo GC-MS v analýze produktů)

Vedlejší účinky

Další výhodou rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) je, že nemá žádné vedlejší účinky. Tím, že je rostlina klasifikována jako adaptogen, je z hlavních požadavků netoxicita pro lidské tělo.

Složení: Rhodiola extrakt z rozchodnice růžové 340 mg 30 tablet, doplněk stravy

Velikost dávky: 1 tableta (tablety se cucají)
Balení obsahuje 60 dávek. 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Organic Rhodiola extrakt z rozchodnice růžové 340 mg **
Celkový obsah sacharidů 1 g **
* % denní referenční hodnoty příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Ostatní ingredience: guma z akácie, tapioková dextróza, slunečnicový lecitin, guar guma (Cyamopsis Tetragonoloba) - všechny složky certifikované USDA organic

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

bublina a nařízení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz