ROSITA Morrhuae Oleum (extra virgin) - Olej z tresčích jater, 150 ml

Kód: 55
Neohodnoceno
1 380 Kč –13 %
rosita
1 380 Kč –13 % 1 199 Kč 1 042,61 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021
 
 
Rosita Real Foods MORRHUAE OLEUM (olej z tresčích jater) vyrobený podle prastaré Vikingské tradice a receptury. Jde o extra panenský olej z čistých vod, který nemá na poli čistých olejů z tresčích jater žádnou konkurenci...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
Rosita Real Foods MORRHUAE OLEUM (olej z tresčích jater) vyrobený podle prastaré Vikingské tradice a receptury. Jde o extra panenský olej z čistých vod, který nemá na poli čistých olejů z tresčích jater žádnou konkurenci...
 
Mnohé velké kultury lidské historie pokládaly olej z jater různých ryb jako posvátnou potravinu pro vitalitu a sílu všech úrovní lidské bytosti. Sparťané i Římští vojáci jedli příděly rybích tuků. Vikingové uchovávali spíže a sudy s rybími orgány a játry a vyráběli oleje z rybích jater jako tzv. poklad oceánu pro sílu svou i jejich potomků.
 
Rosita Real Foods vyrábí i v dnešní moderní a v mnoha směrech nemocné a od přírody a tradic odkloněné společnosti olej z tresčích jater stále podle starého Vikingského řemesla a postupu, jehož výsledkem je jedinečná čistota a čerstvost oleje a jeho složení.
  • divoký a syrový
  • z čerstvých jater
  • vyrobeno za studena a bez chemie
  • schváleno jako doplňek stravy
Top zdroj vzácných přírodních živin jako jsou Omega 3,6,7,9,11 a vitamíny A a D.
 
Rosita Real Foods™ řemeslný extra panenský Vikingský olej z tresčích jater je produkován v malých várkách z divokých tresek (Gadus morhua) lovených v nedotčených norských vodách. Je vyroben z vyjímečně kvalitních čerstvých jater použitím prastaré techniky extrakce. Výsledný olej je tak čistý a autentický jako byl olej Severských předků před stovkami let.
 
Doporučujeme: 1/2 až 1 čajovou lžičku denně.
 
Skladování: Vždy v lednici a chladu. Neotevřená balení mohou být uchovávána v mrazáku pro prodloužení doby trvanlivosti.
 
Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Může ztuhnout a zakalit se, pokud je v lednici nebo zmrazen - lehce protřepejte před použitím.
 
Balení: 150ml
 
Složení: 100% Divoký & Syrový Extra-Panenský Olej z tresčích (Gadus Morhua) jater. (plus mini množství rozmarýnu & přírodního vitaminu E)*
*antioxidanty
 
Doba trvanlivosti neotevřeného produktu je při teplotě 0-4 °C 12 měsíců. Při -20 °C 2-3x delší. Po otevření a při 0-4 °C je 2-3 měsíců.
 
Testování ukázalo, že vitamíny a ostatní substance v tomto oleji nebyly narušeny zmražením a zůstaly nedotčeny.
 
Olej musí být uchováván v temnu a chladu.
 
Před použitím extra vyšších dávek tohoto oleje konzultujte prosím s lékařem, nebo pokud plánujete užívání a jste těhotná, kojíte, máte cukrovku, alergii na ryby nebo jód, používáte léky na tlak, máte kardiovaskulární nemoc, krvácení nebo poruchu imunitního systému. Udržujte mimo dosah dětí.
 
Pokud kontakt s olejem způsobuje alergické reakce, konzultujte se svým osobním lékařem.
 
Všechny Rosita Real Foods™ produkty jsou testovány nezávislými institucemi třetích osob, laboratořemi a universitami. Analytické testy byly provedeny :
  • NIFES
  • ALS FOOD & Pharmaceutical
  • Eurofins Food Testing
  • BioDetection Systems
  • The Nutrition Analytical Service, Institute of Aquaculture, University of Stirling, UK
  • Extra virgin oil was also tested [as far back as: 15.07.2011] by the producer at ECO-Marine using Nofima (the Norwegian Institute of Food, Fisheries and Aquaculture Research) BioLab which specialises in marine raw materials and products. Project no (C3937).