DoTERRA Serenity® (olej odpuštění) 15ml

Kód: 2090
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 699 Kč 1 404,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

doTERRA Serenity je poklidná směs éterických olejů, která podporuje klid a relaxaci. Účinky této vyrovnané směsi můžete okamžitě pociťovat a nechat se přivést do stavu blaženého odpočinku. doTERRA Serenity kombinuje éterické oleje známé pro jejich schopnost zmírnit pocity napětí a uklidnit emoce. Aplikujte lokálně před spaním, abyste snížili obavy a připravili se na klidný spánek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs doTERRA Serenity má uklidňující a relaxační aroma, které poskytuje jedinečný zážitek. Tuto dokonale poklidnou směs lze okamžitě vycítit a přenáší uživatele do stavu blaženého odpočinku. doTERRA Serenity kombinuje éterické oleje proslulé svou schopností vytvářet klidné prostředí před spaním. Aplikujte jednu až dvě kapky do rukou a nadechujte se po celý den, abyste snížili každodenní stresové faktory života, nebo použijte v noci, abyste pomohli uklidnit neklidné dítě. Přidání éterických olejů Cedarwood, Ho Wood a Vetiver dává doTERRA Serenity uzemňující vůni, která podporuje klidnou atmosféru, když je čas se uvolnit. 

Použití

  • Použijte v noci pro zklidnění neklidného dítě.
  • Aplikujte na chodidla před spaním.
  • Vdechujte napřímo, abyste se dostali do pohody.
  • Přidejte dvě až tři kapky do teplé lázně s epsonskou solí, abyste vytvořili relaxační zážitek.
  • Naneste dvě až tři kapky na zadní část krku nebo na oblast srdce, abyste získali pocit klidu.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Vytváří klidné prostředí před spaním
  • Uklidňující aroma
  • Podporuje klidnou atmosféru

Složení : levandule, cedrové dřevo, kafrovník lékařský, ylang ylang, majoránka, rmen římský, vetiver, výtažek z vanilkových semen, havajské santalové dřevo

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Složení: levandule, cedrové dřevo, kafrovník lékařský, ylang ylang, majoránka, rmen římský, vetiver, výtažek z vanilkových semen, havajské santalové dřevo
Emoční označení: olej odpuštění
Aromatický popis: bylinná, květinová, teplá
Emocionální rovnováha: vystresovaný --> přijímající
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz