DoTERRA Cypřiš (olej pohybu a plynutí) 15ml

Kód: 2095
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Cypřiš má zaslouženou pověstí jako hřejivý a povznášející olej, dále uklidňuje a uvolňuje. Svěží dřevitá vůně vytváří pocit pozitivity, uzemňující, přesto stimulační účinek na emoce, díky čemuž je vhodný jako aromaterapie v době změn, přechodu nebo ztráty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cypřiš působí v srdci, v mysli a vytváří flexibilitu. Učí duši, jak opustit minulost a postupovat kupředu. Tento olej je vhodný pro ty z nás, kdo jsme mentálně nebo emocionálně ztuhlí, rigidní vůči změnám nebo máme tendenci být perfekcionisty. To může pramenit ze strachu a potřeby vše řídit, což nakonec více bere, než dává a tyto potřeby neumožňují náš přirozený vývoj a posun. Cypřiš nás vybízí, abychom se zbavili starostí, vzdali se kontroly a víc si užívali vzrušení plynoucí z života samého. A abychom sobě a životu více důvěřovali.

Esenciální olej doTERRA Cypřiš pocházející z jižní Evropy a západní Asie se získává z vysokých stálezelených stromů. Byl vždy vysoce ceněn jako lék a starými civilizacemi je stále používán jako kadidlo k očištění.

Cyprišový olej má svěží, čistou vůni, která energizuje a osvěží. Cypriš je často používán v lázních a masážními terapeuty. Esenciální olej Cypriš obsahuje monoterpeny, takže je prospěšný pro mastnou pleť a celkové zdraví pokožky. Jedna z hlavních chemických sloučenin a monoterpenů v cypřiši, α-pinen, pomáhá snižovat výskyt skvrn. Má také uzemňovací účinek, což z něj činí populární olej, který nás povzbudí v době přechodu nebo ztráty.

Použití

  • Aplikujte na chodidla a nohy před běháním.
  • Rozptylte cypřišový olej s limetkou pro povzbuzující vůni.
  • Smíchejte olej z cypřiše a grepu s nosným olejem pro osvěžující masáž.
  • Přidejte jednu až dvě kapky do krému na obličej, abyste zlepšili vzhled mastné pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na kůži a nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

Hlavní výhody

  • Povrchová aplikace pomáhá oživit smysly.
  • Pomáhá zlepšit vzhled mastné pokožky.
  • Skvěle se hodí v kombinaci s citrusovými oleji pro povznášející aroma

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : Větev / list z Cupressus sempervirens a lusitanica

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Složení: Cypriš
Aromatický popis: dřevitá, bylinková, čistá, svěží
Emoční označení: Olej pohybu a plynutí
Emoční působení: beznaděj, dobrá nálada, kontrola, letargie, lpění, negativní emoce, perfekcionalismus, stabilita, změny
Tělesné působení: akné, astma, bronchitida, celulitida, hemoroidy, křeče, křečové žíly, mastná pleť, menopauza, menstruační křeče, návahy horka, otoky, pleť, pokožka, revmatismus, teplo, vady na pokožce, vitalita, ztráta tekutin
Emocionální rovnováha: zablokovaný -> rostoucí
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz