DoTERRA Lime - limetka ( olej chuti žít ) 15ml

Kód: 2558
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
529 Kč 437,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Esenciální olej doTERRA Lime (olej chuti žít) povznese vaše tělo i mysl svěží citrusovou vůní. Je vyráběn lisováním za studena z limetkové kůry. Limetkové aroma pomáhá zvýšit náladu, dodat chybějící energii a překonávat vyčerpání. Díky vysokému obsahu limonenu má limetkový olej čistící účinky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej doTERRA Lime je za studena lisovaný z kůry čerstvých limetek osvěžující a energizující jak v chuti, tak v aroma. Limetky se často používají v předkrmech a nápojích pro svou čerstvou citrusovou chuť. Esenciální olej z limetky díky vysokému obsahu limonenu poskytuje výhody vnitřního čištění a citrusová vůně může být rozptýlena, aby osvěžila vzduch. Je to také účinný a přirozený čistič povrchu. Olej se často používá v čistících prostředcích, na obličej a tělo pro své čisticí vlastnosti a povznášející vůni.

Použití

  • Olej k pročištění vzduchu.
  • Dejte trochu oleje na vatový tampon a použijte k odstranění mastných skvrn a zbytků nálepky.
  • Přidejte do své pitné vody kapku limetky pro lepší chuť.
  • Přidejte jednu kapku do čisticího prostředku na obličej nebo do šamponu, abyste získali čisticí vlastnosti..

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky .
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na 30ml kapaliny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. 

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Podporuje zdravé imunitní funkce. 
  • Osvěžující vůně, která stimuluje smysly.
  • Používá se jako povrchový i vnitřní čisticí prostředek.
  • Vůně podporuje vyváženou a energizující atmosféru

Metoda sběru : Lisovaný za studena 

Část rostlin : kůra 

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Složení: kůra z limetky
Emoční označení: olej chuti žít
Emoční působení: brain fog, soustředění, stabilita, stagnace, stres, vnitřní klid, vyrovnanost, změny
Emocionální rovnováha: bez zájmu --> vitální
Objem: 15 ml
Aromatický popis: Citrusová, sladká
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz