DoTERRA Wild Orange ( Divoký pomeranč olej hojnosti) 15ml

Kód: 2092
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Zahrne vás povzbuzující vůni, která nabudí Vaši mysl i tělo. Získává se ze slupek lisováním za studena. Osvěžující sladká vůně divokého pomeranče je velmi oblíbená zejména v aromaterapii, zatímco citrusová chuť se skvěle hodí do nápojů, předkrmů nebo dezertů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Za studena lisovaný ze slupky je olej z divokého pomeranče jedním z nejoblíbenějších éterických olejů doTERRA díky energizující vůni a mnoha zdravotním výhodám. Vysoký obsah monoterpenů má olej z divokého pomeranče stimulační a čisticí vlastnosti, takže je ideální pro podporu zdravé funkce imunitního systému. Lze jej užívat každý den k očištění těla nebo použít na povrchy jako přírodní čistič. Rozptýlením oleje v místnosti dodá energii a povznese mysl a tělo. Olej z divokého pomeranče vylepšuje jakoukoli směs éterických olejů svěží, sladkou a osvěžující vůní.

Použití

  • K čištění povrchů používejte olej v univerzálním spreji.
  • Přidejte do své vody kapku divokého pomeranče. 
  • Rozptylte éterický olej z divokého pomeranče pro povznesení nálady a energetické hladiny a pro osvěžení vzduchu.
  • Pro povzbuzení energie dávkujte jednu až dvě kapky do dlaně spolu se stejnými částmi máty perné a kadidla . Protřepte dlaně a hluboce se nadechněte z dlaní, poté vmasírujte na krk.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku do džbánu s vodou.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Esenciální olej z divokého pomeranče je silný čisticí a čisticí prostředek
  • Vnitřní použití podporuje zdravé imunitní funkce *
  • Vytvoří povznášející prostředí

Metoda sběru : Lisovaný  za studena

Část rostlin : Oranžové kůže (kůra)

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Složení: Divoký pomeranč
Aromatický popis: čerstvá, citrusová, sladká
Emoční působení: chybějící energie, letargie, lpění, nedostatek, starostlivost, stres, workoholismus, závist
Tělesné působení: kašel, křeče, očista, podpora imunity, virózy
Emoční označení: chybějící energie, letargie, lpění, nedostatek, starostlivost, stres, workoholismus, závist
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz