DoTERRA Frankincense (kadidlo olej pravdy ) 15ml

Kód: 2561
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
2 999 Kč 2 478,51 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Esenciální olej doTERRA Frankincense ( kadidlo) nazývaný také jako “král olejů” je od pradávna považován za posvátný olej. Je ceněný hlavně pro své zdravotní a emoční účinky. Je antibakteriální, protizánětlivý, pomáhá překonat ty nejzávažnější choroby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kadidlový olej je proslulý jako jeden z nejcennějších éterických olejů, má mimořádné přínosy pro zdraví. Kadidlo se používalo při náboženských obřadech a staří Egypťané používali kadidlovou pryskyřici na všechno od parfému do mastí pro uklidnění pokožky. Jeho zkrášlovací vlastnosti se používají k omlazení pokožky a ke snížení vzhledu nedokonalostí při lokální aplikaci. Je známo, že kadidlo podporuje vnitřní buněčné, imunitní, nervové a zažívací funkce. Kombinujte esenciální olej z kadidla s éterickými oleji, jako je bergamot nebo levandule a vdechněte nebo rozptylte, abyste vytvořili zážitek míru a spokojenosti. Je to velmi všestranný olej pro naše zdraví. V kombinaci s jinými oleji kadidlo umocňuje jejich sílu.

Použití

  • Aplikujte lokálně, abyste snížili výskyt nedokonalostí pokožky.
  • Masírujte kadidlový olej na spod chodidel.
  • Užívejte jednu až dvě kapky ve vegetariánské tobolce pro podporu zdravé buněčné funkce.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na 30 ml kapaliny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Přijměte podporu zdravých buněčných funkcí 
  • Může poskytnout uklidňující aromatický zážitek
  • Pomáhá snižovat vzhled nedokonalostí pokožky při lokální aplikaci
  • Podporuje zdravou funkci imunitního a nervového systému při vnitřním užívání 

Metoda sběru : Hydrodestilace

Část rostlin : Pryskyřice z Boswellia carterii, Sacra, papyrifera a frereana 

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Emoční označení: Olej pravdy
Aromatický popis: čistá, kořeněná, teplá
Emoční působení: deprese, faleš, fóbie, lži, mužská energie, napětí, negativní emoce, nervozita, neschopnost komunikovat, odvaha, stres, úzkosti
Tělesné působení: antioxidant, bronchitida, buněčné zdraví, infekce, jizvy, kašel, nachlazení, nervová soustava, pleť, pokožka, rány na pokožce
Emocionální rovnováha: Oddělený -> Sjednocený
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz