LAVENDER (olej komunikace a klidu)

Kód: 1937
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Esenciální olej doTERRA Lavender (olej komunikace) patří mezi nejpopulárnější esenciální oleje. Je vyráběn parní destilací z květů levandulí. Jemné a uklidňující levandulové aroma pomáhá navozovat relaxaci a klidný spánek. Naneste pár kapek pro zklidňující aromatický zážitek na vaše ložní prádlo nebo polštář před spaním nebo do vaší večerní koupele přidejte pár kapek olejíčku smíchaného s rostlinným olejem .

Pokud se tento olej spojí s Peppermintem a Lemonem, vznikají tzv. 3 bojovníci proti všem druhům alergií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Levandule

Popis

Levandulový olej je používán a ceněn po staletí pro svou nezaměnitelnou vůni a nesčetné výhody. Ve starověku používali Egypťané a Římané olej z levandule ke koupání, relaxaci, vaření a jako parfém. Jeho uklidňující a relaxační vlastnosti, pokud jsou užívány vnitřně, jsou i nadále nejvýznamnějšími vlastnostmi levandule. Lokálně aplikovaný levandulový olej se často používá ke snížení výskytu nedokonalostí pokožky. Přidejte do koupelové vody, abyste odvedli stres, nebo naneste na spánky a zadní část krku. Přidejte několik kapek levandulového oleje na polštáře, ložní prádlo nebo spodní části nohou, abyste si odpočinuli a připravili se na klidný noční spánek. Vzhledem k univerzálním vlastnostem levandule se považuje za nezbytný olej, který musíte mít neustále po ruce.

Použití

  • Přidejte několik kapek levandulového oleje na polštáře, ložní prádlo nebo spodní části nohou před spaním.
  • Mějte po ruce láhev levandulového oleje, abyste uklidnili občasné podráždění pokožky.
  • Osvěžte svůj plátěný šatník, matraci, auto nebo vzduch kombinací éterického oleje z levandule s vodou ve spreji
  • Použijte při vaření ke zjemnění citrusových chutí a dodejte svým dezertům či pečivu svěží nádech.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky v difuzéru podle vašeho výběru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku ve 30 ml. kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Zklidňuje občasné podráždění pokožky
  • Interně užívaný levandulový olej snižuje pocity úzkosti a podporuje klidný spánek 
  • Pomáhá zmírnit pocity napětí při vnitřním použití 

Aromatický popis : Pudrová, květinová, lehká

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : Květ

Hlavní složky : Linalool, Linalyl acetát, Ocimen

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: levandule
Emoční označení: Olej komunikace a klidu
Aromatický popis: květinová, projasňující
Emoční působení: nejistota, nervozita, nespavost, panika, sebeláska, soustředění, stres, úzkosti, vnitřní klid, zklidnění
Tělesné působení: akné, bolest hlavy, břišní křeče, křeče, migréna, pokožka, popáleniny, psoriáza, rány na pokožce, repelent, spálení od slunce, vyrážky, zánět
Emocionální rovnováha: nevyslechnutý --> vyjádřený
Objem: 15 ml