Harvest Spice

Kód: 3176
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 010 Kč 834,71 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.1.2022

DoTERRA Harvest Spice esenciální olej je příjemná podzimní směs, která vyvolává pocit štěstí. Přidejte pár kapek do difuzéru a vytvořte tak pro svou návštěvu nezapomenutelný zážitek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Harvest Spice

Popis

Vychutnejte si nádherné vzpomínky při setkání se svými blízkými s touto hřejivou a uklidňující vůni směsi Harvest Spice. Tato patentovaná směs zahřeje a je příjemná, kombinuje sladké a pikantní kasie, hřebíčku, muškátového oříšku a skořice; dále uklidnění cedrového dřeva; a svěží a povznášející vůně eukalyptu. Zažijte bohaté, uzemňující vůně v období sychravých podzimních dnů. 

Využití

  • Rozptylujte se po celém domě, abyste zlepšili náladu během sezónních změn
  • Udělejte si chvilku a vdechněte vůni Harvest Spice pro povznášející podzimní vůni.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky do difuzéru podle svého výběru.
Topické použití: K topické aplikaci nařeďte jednu kapku esenciálního oleje na 10 kapek nosného oleje. Viz další bezpečnostní opatření níže.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyhněte se kontaktu s očima, vnitřními ušima, obličejem a citlivými oblastmi.

Primární výhody

  • Vytváří pocity tepla a štěstí
  • Naplňuje domov povznášející podzimní vůní

Složení: Kasie, hřebíček, eukalyptus, cedrové dřevo, muškátový oříšek, skořicová kůra

Aromatický popis : Teplé, pikantní, hladké, dřevité

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Složení: Kasie, hřebíček, eukalyptus, cedrové dřevo, muškátový oříšek, skořicová kůra