DoTERRA Wintergreen ( olej oddání se ) 15ml

Kód: 3173
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 010 Kč 834,71 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Položka byla vyprodána…

Esenciální olej doTERRA Wintergreen ( libavka ) pochází ze stálezeleného keře. Pyšní se uklidňujícími a stimulujícími vlastnostmi získané z venkovských hor Nepálu, poskytující svěží a povznášející vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wintergreen esenciální olej se získává z listů plazivého keře, který se nachází v jehličnatých oblastech. Hlavní chemická složka je methylsalicylát, který se díky svým uklidňujícím vlastnostem používá v krémech a masážních směsích. Díky jeho chuti o najdeme v malém v bonbónech, zubních pastách a žvýkačkách. Při difúzi má olej Wintergreen osvěžující vůni, která je povznášející a stimulující.

Prostřednictvím doTERRA Co-Impact Sourcing ® pochází zdroj Wintergreen z Nepálu, kde je volně sklizen venkovskými vesničany a poté destilován komunitními destilačními zařízeními. Tento proces vytváří zvýšenou ekonomickou příležitost pro velmi vzdálené regiony ve venkovském Nepálu.

Využití

  • Wintergreen olej má při aplikaci na pokožku hřejivý účinek a je vynikající jej použít jako uklidňující masáž. Zřeďte jej nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.
  • Pro uklidňující koupel přidejte 1–2 kapky esenciálního oleje 

Emoční působení

Tvrdohlavým jedincům může pomoci vzdát se potřeby mít za každou cenu pravdu. Olej Wintergreen nás učí, jak dodat duši sílu a zbavit se negativity a bolesti. Také nás učí, že život není boj a nejsme na něj sami. Wintergreen očišťuje srdce, ve kterém se nahromadily negativní nánosy, a celkově oblast srdce oživuje a dává prostor světlu a radosti.

Pro ty, které tíží smutek nebo pesimismus, navrací wintergreen srdci odvahu a radost ze života a připomíná, že za život je třeba být vděčný a užívat si ho.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnější použití: Aplikujte jednu až dvě kapky zředěné olejem na požadované místo.

Tento olej je certifikován Kosher.

Upozornění

Ne pro vnitřní použití. Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyhněte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Primární výhody

  • skvělý pro hřejivou uklidňující masáž po cvičení
  • má osvěžující vůni, která je povznášející a stimulující
  • používán ve žvýkačkách, bonbónech a zubních pastách k aromatizaci

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostliny : List

Hlavní složky : Methylsalicylát

bublina a nařízení 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Emoční označení: Olej odevzdání se
Emoční působení: deprese, frustrace, hněv, zloba, kontrola, lpění, negativní emoce, optimismus, tvrdohlavost
Emocionální rovnováha: Odporující -> akceptující
Aromatický popis: mátová, osvěžující, sladká
Objem: 15 ml
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz