Cheer Touch Roll-on ( směs povznesení a veselosti )

Kód: 2630
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
684 Kč 565,29 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Cheer je emocionální směs citrusových a kořenových olejů. V této směsi najdeme divoký pomeranč, hřebíček, badyán, citronovou myrtu, muškátový oříšek, vanilku, zázvor, skořice a kakost. Cheer zvyšuje energii a podporuje soustředění, podporuje zvýšenou cirkulaci okysličené krve a můžeme jej použít při podráždění žaludku a pro podporu imunity.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cheer pro dokonalý způsob, jak zahnat negativní emoce, navodit pocit štěstí a pozitivní nastavení ve chvílích, kdy nás přepadá smutek. Je obecně známý fakt, že s optimistickým přístupem se překonávají překážky a životních výzvy snadněji. Směs doTERRA Cheer složená z citrusů a koření přináší štěstí a pozitivitu. Jeho jasná, svěží a optimistická vůně rozzáří každý okamžik vašeho dne.

Hlavní výhody :

 • Inspiruje k optimistické, veselé a šťastné atmosféře
 • Povzbuzující a pozitivní
 • Obnovuje víru, naději, pomáhá zvládat neúspěchy
 • Olej veselosti
 • Podporuje nás, když jsme frustrovaní, vyčerpaní a ochromení
 • Zlepšuje náladu, povzbuzuje, přináší pocit úlevy a posiluje naději, štěstí a lehkovážnost
 • Skvělý jaký „šťastná“ směs dne

Emoční působení :

Tato směs citrusů a koření byla vytvořena k radosti a veselí.  Cheer pomáhá obnovit naději a víru, že život běží dál i přes potíže a neúspěchy a připomíná, že život není jen utrpení.

Použití :

 • Pozitivní atmosféra – přivoňte si k lahvičce, když  potřebujete podpořit
 • Pohoda při řízení či spolujízdě 
 • Rychlá vzpruha během dne – když se cítíte skleslí, bez nálady,

Návod k použití :

 • Aromaterapie: vdechujte přímo z lahvičky
 • Lokální použití na pokožce: naneste na srdce, na čelo nebo zápěstí.

 

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.

 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Anýz, Citronová Myrta, Divoký pomeranč, Frakcionovaný kokosový olej, Hřebíček, Muškátový Oříšek, Skořice, Vanilka, Zázvor, Zdravetz (kakost oddenkatý)
Emoční označení: Směs radosti
Aromatický popis: čerstvá, kořeněná, teplá
Emoční působení: deprese, negativní emoce, smutek, strach a obavy