Cheer Touch Roll-on ( směs povznesení a veselosti )

Kód: 2630
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
684 Kč 565,29 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
28.12.2021
Položka byla vyprodána…

DoTERRA Cheer Touch pro dokonalý způsob, jak zahnat negativní emoce, navodit pocit štěstí a pozitivní nastavení ve chvílích, kdy nás přepadá smutek. Je obecně známý fakt, že s optimistickým přístupem se překonávají překážky a životních výzvy snadněji. Směs doTERRA Cheer Touch složená z citrusů a koření přináší štěstí a pozitivitu. Jeho jasná, svěží a optimistická vůně rozzáří každý okamžik vašeho dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Směs Cheer Touch Roll-On

Popis

Každý ví, že veselý a pozitivní přístup mohou překonat mnoho neduh a výzev života.Směs éterických olejů  doTERRA Cheer z citrusů a koření poskytuje aromatické, veselé povzbuzení štěstí a pozitivitu. Jeho slunná, svěží, optimistická vůně rozjasní každý okamžik vašeho dne.

Použití

  • Doma, v práci nebo ve škole.
  • Přidejte několik kapek do svého oblíbeného difuzéru a umístěte jej do auta.
  • Naneste jednu kapku do rukou, promněte spolu a po celý den podle potřeby hluboce vdechujte.

Návod k použití

Difuzér: Použijte jednu až dvě kapky do difuzéru podle vašeho výběru.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Hlavní výhody

  • Vůně navozuje optimistickou, veselou a šťastnou atmosféru
  • Vytváří energizující a pozitivní prostředí

Složení : pomeranč, hřebíček, anýz, myrta citronová, zázvor, výtažek z vanilkových semen, skořice, muškátový oříšek, pakost podzemkavý

Aromatický popis : Svěží, kořeněná, teplá

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: pomeranč, hřebíček, anýz, myrta citronová, zázvor, výtažek z vanilkových semen, skořice, muškátový oříšek, pakost podzemkavý
Emoční označení: Směs radosti
Aromatický popis: čerstvá, kořeněná, teplá
Emoční působení: deprese, negativní emoce, smutek, strach a obavy
Emocionální rovnováha: znuděný --> inspirovaný
Položka byla vyprodána…