DoTERRA Cheer Touch Roll-on ( směs povznesení a veselosti ) 10ml

Kód: 2630
Tip
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
789 Kč 652,07 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Tento esenciální olej je dokonalý pomocník, jak zahnat negativní emoce, navodit pocit štěstí a pozitivní nastavení mysli. Je obecně známý fakt, že s optimistickým přístupem se překonávají překážky a životních výzvy snadněji. Směs doTERRA Cheer Touch složená z citrusů a koření přináší štěstí a pozitivitu. Jeho jasná, svěží a optimistická vůně rozzáří každý okamžik vašeho dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý ví, že veselý a pozitivní přístup mohou překonat mnoho neduh a výzev života. Směs éterických olejů  doTERRA Cheer z citrusů a koření poskytuje aromatické, veselé povzbuzení štěstí a pozitivitu. Jeho slunná, svěží, optimistická vůně rozjasní každý okamžik vašeho dne.

Použití

  • Doma, v práci nebo ve škole.
  • Přidejte několik kapek do svého oblíbeného difuzéru a umístěte jej do auta.
  • Naneste jednu kapku do dlaní a po celý den podle potřeby hluboce vdechujte.

Návod k použití

Difuzér: Použijte jednu až dvě kapky.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Hlavní výhody

  • Vůně navozuje optimistickou, veselou a šťastnou atmosféru
  • Vytváří energizující a pozitivní prostředí

Složení : pomeranč, hřebíček, anýz, myrta citronová, zázvor, výtažek z vanilkových semen, skořice, muškátový oříšek, pakost podzemkavý

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: pomeranč, hřebíček, anýz, myrta citronová, zázvor, výtažek z vanilkových semen, skořice, muškátový oříšek, pakost podzemkavý
Emoční označení: Směs radosti
Aromatický popis: čerstvá, kořeněná, teplá
Emoční působení: deprese, negativní emoce, smutek, strach a obavy
Emocionální rovnováha: znuděný --> inspirovaný
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz