DoTERRA AromaTouch® Technique Kit / Masážní sada AromaTouch 8x5ml

Kód: 2288
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
3 879 Kč 3 205,79 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Balíček doTERRA AromaTouch Kit přináší vše potřebné pro masážní techniku AromaTouch, díky které si vychutnáte všechny přínosy aromaterapie. Společnost doTERRA také přináší postup, jak metodu praktikovat. Jako bonus naleznete odkaz na video na krabičce tohoto kitu, kde jsou přesně nahrané instrukce krok za krokem, jak tuto relaxační masáž praktikovat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento balíček obsahuje

5ML LAHVIČKY  :

A FRAKCIONOVANÝ KOKOSOVÝ OLEJ 115 ml

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz