Divoký pomeranč (Wild orange)

Kód: 2092
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2020

Díky své povzbuzující vůni, která nabudí Vaši mysl i tělo, se Wild Orange stal jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů doTERRA. Osvěží i pokožku Vašeho těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky své povzbuzující vůni, která nabudí Vaši mysl i tělo, se Wild Orange stal jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů doTERRA. Osvěží i pokožku Vašeho těla.

Aromatický popis: Nasládlý, svěží, citrusový

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Limonene

Wild Orange je vyráběn lisováním pomerančových slupek za studena a je jedním z nejprodávanějších éterických olejů doTERRA díky své povzbuzující vůni. Pomeranč má stimulační a čistící vlastnosti a je plný antioxidantů. Je dokonce vhodný na povrchy jako přírodní čistič. Pokud jej použijete do difuzéru, povzbuzuje a povznáší mysl a tělo a zároveň čistí vzduch. Wild Orange vylepšuje jakoukoli směs esenciálních olejů díky své svěží, sladké a osvěžující vůní.


Tipy na použití:

  • Přidejte pár kapek divokého pomeranče do tělového neparfemovaného mléka a aplikujte na celé tělo.
  • Pro osvěžující sprchu přidejte do sprchového gelu několik kapek éterického oleje.
  • Chcete-li zažít povzbuzení, kápněte si jednu až dvě kapky do dlaně spolu se stejným množstvím máty peprné a kadidla. Portřete dlaně a zhluboka se nadechněte, poté vmasírujte do zadní strany krku.

Lokální použití: Zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml podkladového oleje a použijte k masáži na požadovanou oblast. Jako podkladový olej doporučujeme frakcionovaný kokosový olej. Pro osvěžující koupel zřeďte 5 kapek s 5 ml podkladového oleje a vlijte do koupele. Vytvořte si parfém smícháním 1 kapky a 10 ml podkladového oleje.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: vyšťavený -> milující život


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.