ON GUARD® (ochranná směs)

Kód: 2315
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 350 Kč 1 115,70 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Jedná se o ochranou, velmi účinnou směs pocházející již z indiánského kmene Maya. Dokáže téměř zázraky! Vyhledává velmi rychle nežádoucí prvky v těle, které poté zlikviduje. Je to jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA. Při každodenním  používání podporuje přirozené funkce imunitního systému. Díky své jedinečné vůni nabízí produkt voňavou, přírodní a účinnou alternativu. Při aplikaci na kůži, vždy ředit kokosovým olejem! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aromatický popis: Teplý, kořenitý, kafrový, dřevitý

Objem: 15 ml

Hlavní složky: pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus, rozmarýn

Zkušenosti s olejem :  Desinfikuje skvěle ústa a ničí nežádoucí bakterie... pomáhá čistit organizmus. Vždy se zaměří na místa, kde je zapotřebí a tam velmi účinně a rychle působí. Je velmi silný, jedna kapka a ucítíte okamžitě jeho skvělé účinky. Je vhodný též k desinfekci rukou, všech povrchů i vzduchu. 


Tipy na použití:

  • Přidejte 2-3 kapky do vody, vytvoříte si tím desinfekci na ruce i na povrchy v kuchyni, v koupelně.... 
  • Vetřete olej  na plosky nohou a podél páteře až k týlu - nejlepší s kokosovým olejem.
  • Pokud čekáte návštěvu, použijete ole na provonění prostor - vytvoříte tak velmi příjemné aroma.
  • Desinfikuje vzduch, eliminuje nežádoucí prvky. 

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej se také doporučujeme frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky v difuzéru.

Emocionální rovnováha: napadený -> chráněný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.