ON GUARD® (ochranná směs)

Kód: 2315
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 350 Kč 1 115,70 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

DoTERRA On Guard je velmi účinná, ochranná směs pocházející již z indiánského kmene Maya. Dokáže téměř zázraky! Vyhledává velmi rychle nežádoucí prvky v těle, které poté zlikviduje. Je to jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA. Při každodenním  používání podporuje přirozené funkce imunitního systému. Díky své jedinečné vůni nabízí produkt voňavou, přírodní a účinnou alternativu. Při aplikaci na kůži, vždy ředit kokosovým olejem! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA On Guard

Popis

doTERRA On Guard, patentovaná směs éterických olejů, poskytuje přirozenou a účinnou alternativu pro podporu imunity při vnitřním použití. Jako jedna z nejprodávanějších směsí doTERRA chrání před environmentálními a sezónními hrozbami éterickými oleji známými pro své pozitivní účinky na imunitní systém při požití. doTERRA On Guard může být užíván každý den vnitřně pro udržení zdravé imunitní funkce. Může být také použit na povrchy v domácnosti jako netoxický čistič. Při rozptýlení pomáhá doTERRA On Guard čistit vzduch a může být velmi energický a povznášející.

Použití

  • Přidejte dvě až tři kapky do vegetariánské tobolky pro posílení imunity. 
  • Přidejte do vody pro efektivní univerzální čistič povrchů.
  • Namočte nakrájená jablka do vody a několika kapek pro zdravé svačinky podporující imunitu.
  • Zkombinujte několik kapek doTERRA On Guard s frakcionovaným kokosovým olejem pro přírodní čistič rukou.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky v difuzéru podle vašeho výběru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku ve 4 30 ml. kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Zřeďte frakcionovaným kokosovým olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi. Chraňte před slunečním zářením nebo UV paprsky až 12 hodin po aplikaci.

Hlavní výhody

  • Podporuje zdravé imunitní a respirační funkce při vnitřním použití 
  • Podpořte přirozené antioxidační obrany těla
  • Výkonný čistič povrchu
  • Energizující a povznášející aroma

Složení : pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus, rozmarýn

Aromatický popis : Teplý, kořeněný, kafrový, dřevitý

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Složení: pomeranč, hřebíček, skořice, eukalyptus, rozmarýn
Emoční označení: Směs ochrany fyzické i emoční
Aromatický popis: Teplá, kořenitá, kafrová, dřevitá
Emocionální rovnováha: napadený --> chráněný
Objem: 15 ml