Zendocrine ( olej vitality a posunu )

Kód: 1940
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

 

Tato směs obsahuje oleje, které podporují očistu orgánů a zdravé fungování tkání.Působení: Podpora endokrinní funkce, hormonální rovnováha, emocionální rovnováha, kůže a vlasy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zendocrine - Detoxikační směs, 15 ml

Tato směs obsahuje oleje, které podporují očistu orgánů a zdravé fungování tkání.

Působení: Podpora endokrinní funkce, hormonální rovnováha, emocionální rovnováha, kůže a vlasy 

Bezpečnostní upozornění: vzhledem k tomu, že tato směs obsahuje citrusové oleje, může zvýšit fotosenzitivitu pokožky. Proto se po dobu 12 hodin od lokální aplikace nevystavujte  působení slunečního záření nebo ultrafialových paprsků. Opakované užívání může způsobit citlivost kůže na dotek. Než začněte užívat směs v těhotenství nebo pokud máte zdravotní potíže, poraďte se nejdříve s lékařem.

 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.