DoTERRA Zendocrine ( olej vitality a posunu ) 15ml

Kód: 1940
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 129 Kč 933,06 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
14.8.2024
Položka byla vyprodána…

Směs doTERRA Zendocrine byla určena k očistě tělesných orgánů. Obsahuje esence se silnými detoxikačními vlastnostmi. Synergická kombinace těchto olejů zbavuje tělo toxinů a volných radikálů a současně podporuje zdravá funkce mnoha životně důležitých orgánů těla, včetně jater, tlustého střeva, ledvin, plic a kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs esenciálních olejů Zendocrine podporuje přirozenou schopnost těla zbavovat se nežádoucích látek. Tato silná směs kombinuje rozmarýn, koriandr a jalovec, známé svými detoxikačními vlastnostmi a schopností podporovat zdravé funkce jater a ledvin, zatímco mandarinka a pelargónie mají čistící účinek. účinky proti nezdravým látkám.  Zendocrine pomáhá očistit tělo od toxinů a volných radikálů, které mohou zpomalit tělesné systémy a zanechat pocit těžkosti a váhy. 

Použití

  • Přidejte 1–2 kapky do citrusových nápojů, čajů nebo vody na podporu zdravé funkce jater. 
  • Vezměte si jednu kapku denně po dobu jednoho týdne jako součást vnitřního očistného režimu.
  • Aplikujte na břicho nebo dolní část chodidel, abyste podpořili přirozený detoxikační systém těla. 

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku ve 30 ml kapaliny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Zřeďte  nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Podporuje přirozenou schopnost těla zbavovat se nežádoucích látek 
  • Podporuje zdravou funkci jater 
  • Čištění a detoxikace těla 

Složení : tangerinka, rozmarýn, muškát, jalovec, koriandr nať

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Složení: tangerinka, rozmarýn, muškát, jalovec, koriandr nať
Emoční označení: olej vitality a posunu
Emocionální rovnováha: zablokovaný--> nevázaný
Objem: 15 ml
Aromatický popis: Bylinná, štiplavá, květinová vůně
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz