ZENGEST® ( olej trávení )

Kód: 1649
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

DigestZen - Směs pro dobré trávení. Tato směs je užitečná pro harmonizaci trávicí soustavy a na zklidnění mnoha problémů s trávením.

Složení: Zázvor, Peppermint, Estragon, Fenykl, Kmín, Kmín, Koriandr, Anýz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Tato jedinečná směs obsahuje zázvor, fenykl a koriandr, rostliny napomáhající normálnímu trávení. ZenGest je skvělé mít po ruce během cestování.

Aromatický popis: Kořenitý. sladký, mátový, lékořicový

Objem: 15 ml

Hlavní složky: zázvor, máta peprná, estragon, fenykl, kmín, koriandr semínko, anýz

Tato jedinečná směs obsahuje zázvor, fenykl a koriandr, rostliny napomáhající normálnímu trávení. ZenGest je skvělé mít po ruce během cestování.


Tipy na použití:

  • Před odletem nebo cestou autem vmasírujte olej na oblast břicha.

Lokální použití: K masáži zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml nosného oleje. Pro koupel zřeďte 5 kapek oleje s 5 ml nosného oleje. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: bez entuziasmu -> vyživený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci.