ZENGEST® ( olej trávení )

Kód: 1649
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

DoTERRA Zengest - Směs pro dobré trávení. Tato směs je užitečná pro harmonizaci trávicí soustavy a na zklidnění mnoha problémů s trávením.

Složení: Zázvor, Peppermint, Estragon, Fenykl, Kmín, Kmín, Koriandr, Anýz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Zengest

Popis

Ať už se jedná o dovolenou, rodinnou akci, nový recept nebo jste toho měli příliš mnoho k jídlu, ujistěte se, že máte po ruce tuto směs pro všechny vaše potřeby s trávením. Tato patentovaná směs CPTG ®éterické oleje zahrnuje koriandr, zázvor a fenykl, které pomáhají zmírnit občasné žaludeční nepohodlí a zažívací potíže.  Máta peprná, anýz a kmín jsou dobře známé pro svou schopnost pomáhat při trávení a udržovat zdravý gastrointestinální trakt. Přidejte do frakcionovaného kokosového oleje jako součást jemné masáže břicha.

Použití

  • Přidejte několik kapek do vody.
  • Před létáním nebo výletem v rámci masáže si potřete břicho.
  • Užívejte Zengest vnitřně, když cestujete nebo zkoušíte nová jídla, abyste uklidnili občasné žaludeční potíže. 
  • Přidejte do vody nebo čaje pro udržení zdravého zažívacího traktu. 
  • Difuzní pro sladkou, mátově uklidňující vůni.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky ve zvoleném difuzéru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku ve 30 ml kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Podporuje zdravé trávení při vnitřním použití 
  • Při konzumaci zklidňuje občasné podráždění žaludku 
  • Užívá se orálně a pomáhá snižovat množství plynu a občasné trávicí potíže 
  • Doplňuje uklidňující břišní masáž s kořeněnou, sladkou a mátovou vůní

Složení : zázvor, máta peprná, estragon, fenykl, kmín, koriandr semínko, anýz

Aromatický popis : Pikantní, sladká, mátová, lékořice

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Emoční označení: směs trávení
Složení: zázvor, máta peprná, estragon, fenykl, kmín, koriandr semínko, anýz
Emocionální rovnováha: bez entuziasmu --> vyživený
Aromatický popis: Pikantní, sladká, mátová, lékořicová vůně
Objem: 15 ml