DoTERRA Balance® (uzemňující směs) 15ml

Kód: 1946
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
969 Kč 800,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Uzemňující směs doTERRA Balance podporuje klid a zároveň přináší harmonii a rovnováhu emocím. Je ideální při relaxační masáži nebo při tvoření uklidňující atmosféry. Směs Balance obsahuje oleje ze stromů a kořenů, protože stromy existují tady a teď, nikam nespěchají a jsou pevné, stabilní. Balance je vhodná i ke zklidnění nebo pro každého, kdo se potřebuje usadit, zakořenit a najít své místo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektně namíchaná kombinace olejů ze stromů a dřevin. Nabízí tak lákavou vůni, která vytváří klidnou a uvolňující atmosféru. Smrk, jeden z olejů v doTERRA Balance, byl používán domorodými Američany ze zdravotních a duchovních důvodů a dodnes se používá k harmonii mysli a těla.

Když se cítíte odpojení od života, od okolí, když se vám zdá, že nemáte věci pod kontrolou nebo se bojíte závazků, zejména těch dlouhodobých (v zaměstnání, ve vztazích), podporou vám bude směs Balance. Připomíná nám naše skutečné touhy, sny a cíle. Poskytuje nám k jejich dosažení vnitřní sílu a odhodlání, učí nás uzemnit se a nabýt takové trpělivosti a stability, jakou se honosí stromy.

Použití

  • Natřete si Balance na spodní část chodidel.
  • Je to skvělá směs olejů, která se používá při masáži rukou v oblíbené  AromaTouch® technice.
  • Naneste na zápěstí nebo krk.
  • Nakapejte v autě během výletů.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky 
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Hlavní výhody

  • Přidává k relaxační masáži
  • Vytváří uklidňující atmosféru
  • Když je rozptýlen, poskytuje klidnou vůni

Složení : smrk, kafrovník lékařský, vratič, kadidlo, heřmánek pravý, frakcionovaný kokosový olej

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Složení: smrk, kafrovník lékařský, vratič, kadidlo, heřmánek pravý, frakcionovaný kokosový olej
Emoční označení: Směs ukotvení, uzemnění
Aromatický popis: dřevnatá, sladká, svěží, vzdušná
Emoční působení: dotahování do konce, kontrola, odvaha, sebevědomí, strach ze závazků, úzkosti
Tělesné působení: bolest hlavy, žaludek
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz