BALANCE® (uzemňující směs)

Kód: 1946
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
840 Kč 694,21 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Uzemňující směs doTERRA Balance, neboli "Olej ukotvení", podporuje klid a zároveň přináší harmonii mysli a tělu a rovnováhu emocím. Své místo najde při relaxační masáži nebo při tvoření uklidňující atmosféry. Balance z větší části obsahuje oleje ze stromů a kořenů. Stromy existují v současnosti, nespěchají a jsou pevné, stabilní. Balance je vhodná i ke zklidnění nebo pro každého, kdo se potřebuje usadit, zakořenit a najít své místo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA směs Balance

Popis

Hřejivá, dřevitá vůně uzemňující směsi doTERRA Balance vytváří osvěžující prostředí. Perfektně smíchané oleje ze stromů a dřevin a s frakčním kokosovým olejem, nabízí lákavou vůni, která vytváří klidnou a uvolňující atmosféru. Smrk, jeden z olejů v doTERRA Balance, byl používán domorodými Američany ze zdravotních a duchovních důvodů a dodnes se používá k harmonii mysli a těla.

Když se cítíte odpojení od života, od okolí, když se vám zdá, že nemáte věci pod kontrolou nebo se bojíte závazků, zejména těch dlouhodobých (v zaměstnání, ve vztazích), podporou vám bude směs Balance. Připomíná nám naše skutečné touhy, sny a cíle. Poskytuje nám k jejich dosažení vnitřní sílu a odhodlání, učí nás uzemnit se a nabýt takové trpělivosti a stability, jakou se honosí stromy.

Použití

  • Začněte svůj den položením Balance na spodní část chodidel.
  • doTERRA Balance je skvělá směs olejů, která se používá při masáži rukou AromaTouch®.
  • Naneste na zápěstí nebo krk.
  • Rozptylte se v autě během výletů.

Návod k použití

Difúze: Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Hlavní výhody

  • Přidává k relaxační masáži
  • Vytváří uklidňující atmosféru
  • Když je rozptýlen, poskytuje klidnou vůni

Složení : smrk, kafrovník lékařský, vratič, kadidlo, heřmánek pravý, frakcionovaný kokosový olej

Aromatický popis : Vzdušný, svěží, sladký, dřevitý

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Složení: smrk, kafrovník lékařský, vratič, kadidlo, heřmánek pravý, frakcionovaný kokosový olej
Emoční označení: Směs ukotvení, uzemnění
Aromatický popis: dřevnatá, sladká, svěží, vzdušná
Emoční působení: dotahování do konce, kontrola, odvaha, sebevědomí, strach ze závazků, úzkosti
Tělesné působení: bolest hlavy, žaludek
Objem: 15 ml