DEEP BLUE® (olej překonání bolesti)

Kód: 2091
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 250 Kč 1 033,06 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Směs Deep Blue (olej překonání bolesti) byla stvořena pro to, aby uklidňovala po fyzické i psychické stránce, je ideální pro masáž po dlouhém dni nebo intenzivním tréninku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs Deep Blue byla stvořena pro to, aby uklidňovala po fyzické i psychické stránce, je ideální pro masáž po dlouhém dni nebo intenzivním tréninku.

Aromatický popis: Mátový, kafrový

Objem: 5 ml

Hlavní složky: libavka, kafrovník lékařský, máta peprná, ylang ylang, smil/slaměnka, vratič, heřmánek pravý

doTERRA Deep Blue je ideální pro uklidňující masáž po dlouhém pracovním dni. Po dlouhých hodinách u počítače zkuste natřít směs Deep Blue na prsty, zápěstí, ramena a krk. Několik kapek Deep Blue Soothing Blend zředěné v doTERRA frakcionovaném kokosovém oleji může být součástí chladicí a uklidňující masáže. Společně s Lemongrass má tato směs protizánětlivý účinek.


Tipy na použití:

  • potřete plosky nohou a kolena před a po cvičení
  • smíchejte s nosným olejem a vmasírujte do nohou dospívajících dětí před usnutím
  • rozetřete Deep Blue na svaly dolní části zad po dni zvedání těžkých břemen nebo ještě během zátěže
  • aplikujte na temeno hlavy, čelo a spánky ke zmírnění bolesti hlavy

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Ne

Emocionální rovnováha: bolestivý -> hojený 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Složení: Heřmánek Modrý, Heřmánek Římský, Kafr, Libavka, Máta peprná, Slaměnka, Vonokvětna extrakt, Ylang Ylang
Emoční označení: Olej vzdání se bolesti
Aromatický popis: kafrová, mátová
Objem: 5 ml