DoTERRA Deep Blue® (olej překonání bolesti) 5ml

Kód: 2091
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 379 Kč 1 139,67 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Směs doTERRA Deep Blue (olej překonání bolesti) byla stvořena pro to, aby uklidňovala po fyzické i psychické stránce, je ideální pro masáž po dlouhém dni nebo intenzivním tréninku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs doTERRA Deep Blue je ideální pro uklidňující masáž po dlouhém pracovním dni. Wintergreen, Kafr, Peppermint, Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy ( vratič), Modrý Heřmánek a Osmanthus spolupracují na uklidnění a ochlazení. Po dlouhých hodinách v počítači zkuste namíchat směs Deep Blue na prsty, zápěstí, ramena a krk. Několik kapek uklidňující směsi Deep Blue zředěné s kokosovým olejem a může být součástí ochlazující a uklidňující masáže.

Použití

  • Aplikujte na chodidla a kolena před a po cvičení.
  • Vmasírujte několika kapkami nosného oleje na nohy rostoucích dětí před spaním.
  • Po dni těžkého zvedání v práci nebo během pohybu si vetřete Deep Blue na svaly dolní části zad.

Návod k použití

Aplikujte na požadovanou oblast. Zředěte frakcionovaným kokosovým olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Hlavní výhody

  • Uklidňující a chladicí směs oleje
  • Pohodlná část masáže

Složení : libavka, kafrovník lékařský, máta peprná, ylang ylang, slaměnka, vratič, heřmánek pravý

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Složení: libavka, kafrovník lékařský, máta peprná, ylang ylang, slaměnka, vratič, heřmánek pravý
Emoční označení: Olej vzdání se bolesti
Aromatický popis: kafrová, mátová
Objem: 5 ml
Emocionální rovnováha: bolestivý -> hojený
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz