DoTERRA Ylang Ylang ( olej vnitřního dítěte ) 15ml

Kód: 2864
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 499 Kč 1 238,84 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Esenciální olej doTERRA Ylang Ylang pochází z jedinečných hvězdovitých květů a často se používá při výrobě parfémů a v aromaterapii. Podobně jako Jasmine byl Ylang Ylang používán po staletí při náboženských a svatebních obřadech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Ylang Ylang je vyráběn z hvězdovitých květů tropického stromu Ylang Ylang a je hojně používán při výrobě parfémů a v aromaterapii. Podobně jako Jasmín se Ylang Ylang používá po staletí při náboženských a svatebních obřadech. V aromaterapii se olej Ylang Ylang používá ke zmírnění napětí a stresu a k podpoře pozitivního pohledu na věc. Olej Ylang Ylang se často používá v luxusních produktech na vlasy a pokožku pro své vůně a výživné a ochranné vlastnosti. Z vnitřního hlediska poskytuje Ylang Ylang antioxidační podporu. Esenciální olej Ylang Ylang se dobře mísí s bergamotem, grapefruitem a vetiverem.

Použití

  • Nakapejte olej Ylang Ylang do teplé koupele pro relaxaci.
  • Osvěžte svou pokožku aromaterapeutickou nápařkou s použitím éterického oleje Ylang Ylang.
  • Nakapejte si na zápěstí a vytvořte si sladký květinový parfém.
  • Přidejte Ylang Ylang do kokosového oleje pro vytvoření příjemné masáže.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na 30 ml kapaliny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Ředí se nosným olejem , aby se minimalizovalo citlivost kůže.

Tento olej má certifikát Kosher.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Pokud užíváno vnitřně, může poskytnout antioxidační podporu
  • Navozuje uklidňující a pozitivní prostředí

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : Květ

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Emoční označení: olej vnitřního dítěte
Aromatický popis: sladká, bohatá, pikantní vůně
Emocionální rovnováha: bezradostný --> hravý
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz