Grapefruit ( olej úcty k vlastnímu tělu)

Kód: 2627
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
565 Kč 466,94 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Grep, byl dříve označován jako „zakázané ovoce“. Esenciální olej doTERRA Grapefruit se vyrábí z kůry plodů. Vůně grapefruitového esenciálního oleje koresponduje s citrusovou a ovocnou chutí plodů a má povzbuzující aroma. Grep navozuje pocit čistoty a díky své hlavní chemické složce, limonenu, pomáhá zlepšit náladu. Díky silným čisticím vlastnostem je esenciální olej z grapefruitu vhodný při péči o pleť. Při vnitřním použití může podporovat zdravý metabolismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Grapefruit

Popis

Grapefruit, označovaný jako „zakázané ovoce“ a jeden ze „sedmi divů Barbadosu“, byl poprvé dokumentován v roce 1750 velšským reverendem Griffithem Hughesem. Název „grapefruit“ se připisuje plodům rostoucím ve shlucích, které se podobají hroznům. Grapefruitový olej, známý svou energizující a povzbuzující vůní, pomáhá vytvářet povznášející prostředí. Grapefruitový éterický olej je také známý svými čisticími vlastnostmi a je často používán v péči o pleť pro svou schopnost podporovat vzhled čisté a zdravě vypadající pokožky. Grapefruit může také podporovat zdravý metabolismus, pokud se užívá vnitřně.

Použití

  • Přidejte do obličejové masky vašeho teenagera pro zlepšení vzhledu akné (vyhýbejte se slunečnímu záření).
  • Difuzujte grapefruitový olej při dietě nebo při hubnutí, abyste zvýšili motivaci.
  • Přidejte jednu až dvě kapky do vody, abyste podpořili zdravý metabolismus. 

Návod k použití

Difúze: Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na čtyři unce kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Zlepšuje vzhled skvrn
  • Vnitřní použití podporuje zdravý metabolismus
  • Vytvoří povznášející prostředí

Aromatický popis : Citrusové, květinové, ovocné

Metoda sběru : Lisovaný za studena

Část rostlin : Grapefruitové kůry (kůra)

Hlavní složky : d-Limonen

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Aromatický popis: citrusová, květinová, ovocná
Emoční označení: Olej úcty k tělu
Emoční působení: chybějící energie, deprese, nejistota, poruchy příjmu potravy, sebepoškozování, sebevědomí, soustředění, stres, úcta k tělu, vyčerpání
Tělesné působení: antibakteriální, bolavé svaly, bolest hlavy, celulitida, detox, metabolismus, migréna, pleť, problematická pleť, svěží pleť, vyčerpání, zadržování tekutin
Emocionální rovnováha: Oddělený -> Propojený s tělem
Objem: 15 ml