DoTERRA Lemon (olej soustředění) 15ml

Kód: 1652
Tip
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
529 Kč 437,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Citronová vůně poskytuje povzbuzení po celý den a navozuje dobrou náladu. Pro aromaterapeutické účinky přidejte několik kapek citronového oleje do vašeho difuzéru pro osvěžení vzduchu i mysli. Citronový olej se dá využít v i domácnosti, neboť dokáže čistit různé povrchy. Vyzkoušejte také nanést kapku na vatový tamponek a použít jej k odstranění mastných skvrn nebo zbytků samolepky z povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejprodávanější éterický olej doTERRA Lemon ( citrón ), má mnoho výhod a použití. Citron je silný čisticí prostředek, který čistí vzduch a povrchy, a lze jej použít jako netoxický čisticí prostředek v domácnosti. Po přidání do vody poskytuje citron osvěžující a zdravé povzbuzení po celý den. Citron se často přidává do jídla, aby se zvýraznila chuť dezertů a hlavních jídel. Při rozptýlení  má citron povznášející vůni. 

Použití

  • Užívejte vnitřně, abyste pomohli se sezónními dýchacími potížemi. 
  • Přidejte citronový olej do láhve s vodou na čištění stolů, desek a dalších povrchů. Citronový olej také skvěle leští nábytek; jednoduše přidejte několik kapek do olivového oleje k čištění, ochraně a lesku povrchových úprav dřeva.
  • K ochraně a ochraně koženého nábytku a jiných kožených povrchů nebo oděvů použijte hadřík namočený v citronovém oleji.
  • Citronový olej je skvělý lék na raná stadia znečištění stříbra a dalších kovů.
  • Použijte do difuzéru pro vytvoření povznášejícího prostředí.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na 30 ml tekutiny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Čistí a čistí vzduch a povrchy
  • Vnitřní použití přirozeně čistí tělo a napomáhá trávení 
  • Podporuje zdravé dýchací funkce při vnitřním použití 
  • Povznášející, pozitivní aroma

Metoda sběru : Lisovaný za studena

Část rostlin : Citronová kůra

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Složení: citron
Emoční označení: Olej soustředění
Aromatický popis: čerstvá, čistá, citrusová, svěží
Emoční působení: chybějící energie, dotahování do konce, negativní emoce, prokrastinace, smutek, soustředění
Tělesné působení: akné, anémie, antibakteriální, arterioskleróza, celulitida, křeče, křečové žíly, lišej, očista, Podpora imunity, rány na pokožce, ředění krve, virózy
Emocionální rovnováha: nevnímající --> mentálně napojený
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz