DoTERRA Grapefruit ( olej úcty k vlastnímu tělu) 15ml

Kód: 2627
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
739 Kč 610,74 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Vůně grapefruitového esenciálního oleje koresponduje s citrusovou a ovocnou chutí plodů a má povzbuzující aroma. Grep navozuje pocit čistoty a díky své hlavní chemické složce, limonenu, pomáhá zlepšit náladu. Díky silným čisticím vlastnostem je esenciální olej z grapefruitu vhodný při péči o pleť. Při vnitřním použití může podporovat žádoucí fungováni metabolismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grapefruit, označovaný jako „zakázané ovoce“ a jeden ze „sedmi divů Barbadosu“, byl poprvé dokumentován v roce 1750 velšským reverendem Griffithem Hughesem. Název „grapefruit“ se připisuje plodům rostoucím ve shlucích, které se podobají hroznům. Grapefruitový olej, známý svou energizující a povzbuzující vůní, pomáhá vytvářet povznášející prostředí. Grapefruitový éterický olej je také známý svými čisticími vlastnostmi a je často používán v péči o pleť pro svou schopnost podporovat vzhled čisté a zdravě vypadající pokožky.

Použití

  • Přidejte do obličejové masky (vyhýbejte se slunečnímu záření).
  • Užívejte grapefruitový olej při dietě nebo při hubnutí, abyste zvýšili svou motivaci.
  • Přidejte jednu až dvě kapky do vody, abyste podpořili metabolismus. 

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku do tekutiny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Zlepšuje vzhled skvrn na kůži.
  • Vnitřní použití podporuje metabolismus.
  • Vytvoří povznášející prostředí.
  • Dobrý jako čistič povrchů vaší domácnosti.

Metoda sběru : Lisovaný za studena

Část rostlin : Grapefruitová kůra

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Aromatický popis: citrusová, květinová, ovocná
Emoční označení: Olej úcty k tělu
Emoční působení: chybějící energie, deprese, nejistota, poruchy příjmu potravy, sebepoškozování, sebevědomí, soustředění, stres, úcta k tělu, vyčerpání
Tělesné působení: antibakteriální, bolavé svaly, bolest hlavy, celulitida, detox, metabolismus, migréna, pleť, problematická pleť, svěží pleť, vyčerpání, zadržování tekutin
Emocionální rovnováha: Oddělený -> Propojený s tělem
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz