DoTerra AromaTouch® (masážní směs, olej relaxace), 15ml

Kód: 3905
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
949 Kč 784,30 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Patentovaná masážní směs doTERRA AromaTouch poskytuje uklidňující a relaxační účinky díky kombinací esenciálních olejů, které přidávají masáži důležité výhody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AromaTouch patentovaná masážní směs kombinuje jedinečné výhody olejů, o kterých je známo, že poskytují relaxační a uklidňující účinky. Kombinace esenciálních olejů z cypřiše, máty peprné, majoránky, bazalky, grapefruitu a levandule. Tato oblíbená směs je důležitou součástí techniky doTERRA AromaTouch Technique, patentované metody aplikace esenciálních olejů k vytvoření hlubokého wellness zážitku celého těla.

Použití

  • Aplikujte na krk a ramena pro navození pocitu relaxace a zmírnění napětí, nebo použijte s nosným olejem na masáž.
  • Dopřejte svému blízkému masáž rukou.
  • Přidejte k epsomské soli a vychutnejte si horkou koupel.

Návod k použití

Naneste jednu až dvě kapky na požadovanou oblast a zřeďte nosným olejem dle vašeho výběru

Upozornění : Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyhněte se kontaktu s očima, vnitřním uchem a citlivými oblastmi. Vyhněte se slunečnímu záření nebo UV záření po dobu až 12 hodin po aplikaci produktu.

Primární výhody

  • Uklidňující a relaxační účinky
  • Pomáhá snižovat napětí
  • Přidává aromatický zážitek k uklidňující masáži

Ingredience : Esenciální oleje list cypřiše, máta peprná, list majoránky, list bazalky, kůra grapefruitu, květ levandule.

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Objem: 15 ml
Aromatický popis: Čistá, svěží, mátová, pudrová
Emocionální rovnováha: napjatý --> flexibilní
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz