DoTERRA Essential Aromatics Touch 6x10ml

Kód: 3558
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
4 815 Kč –10 %
touch
4 815 Kč –10 % 4 299 Kč 3 552,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Položka byla vyprodána…

Tato řada obsahuje šest jedinečných směsí esenciálních olejů v kombinaci s frakcionovaným kokosovým olejem v 10ml roll-on lahvičkách pro pohodlnou a jemnou povrchovou aplikaci. Tyto patentované směsi poskytují cílené emocionální přínosy pro celou rodinu a lze je aplikovat každý den na konkrétní body na těle, aby pomohly vyvážit a rozjasnit vaše měnící se nálady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady:

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

bublina a nařízení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz