TerraShield ( olej ochranného štítu)

Kód: 2744
Novinka
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
489 Kč 404,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Ochranu proti hmyzu, kterou sama Matka příroda vytvořila. Obranná směs TerraShield© obsahuje silné éterické oleje ( Cedrové dřevo, Citron, Cypřiš, Eukalyptus, Litsea, Šanta kočičí, Tamanu, Tůje, Valinka, Ylang Ylang), které poskytují tu nejlepší přirozenou a bezpečnou ochranu před hmyzem. Je vhodná pro dospělé, děti i domácí mazlíčky. TerraShield© byl sice vytvořen jako odpuzovač hmyzu, ale nabízí mnohem více. Tato směs pomáhá zůstat v klidu tváří v tvář nebezpečí nebo útoku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní výhody :

  • Působí jako účinný, přírodní odpuzující prostředek na hmyz
  • Bezpečný pro děti, dospělé i domácí mazlíčky
  • Chrání i před cizími energiemi

Emoční působení :

Posiluje náš ochranný štít a pomáhá nám cítit se bezpečně. To je důležité zejména pro citlivé jedince, kteří dobře vnímají energii ostatních, a berou ji na sebe. Bez ohledu na to, zda je to energie pozitivní nebo negativní, oslabuje náš energetický systém. Tato směs nám tak pomáhá oddělovat vlastní energii od energie druhých. Pomáhá při chybějící ochraně, napadení, bezbrannosti, chybějících osobních hranicích a podporuje odvahu, sebevědomí, samostatnost, bezpečí, silné hranice v nás samotných.

Použití :

  • Ošetření před pobytem venku – aplikujte TerraShield na nohy, ruce a krk 
  • Pomocník při výletech i do zahraničí 
  • Ochrana vašeho příbytku – nastříkejte TerraShield kolem dveří, těsnění oken a v okolí stanů.

Návod k použití :

  • Aromaterapie: Vdechněte z lahvičky, rozptylujte v difuzéru.
  • Lokální použití na pokožku: Nanášejte na sebe nebo na oblečení.
  • Prostředí: Přidejte několik kapek do lahve s rozprašovačem a nanášejte na tělo nebo kolem domova.

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. Vždy jeho použití konzultujte s ošetřujícím lékařem nebo lékárníkem.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Složení: Cedrové dřevo, Citron, Cypřišek nutka (nootka), Eukalyptus, Litsea, Šanta kočičí (catnip), Tamanu, Túje, Vanilka, Ylang Ylang
Emoční označení: nechráněný --> bezpečný
Aromatický popis: bylinná, dřevitá, pikantní, štiplavá
Objem: 15 ml