DoTERRA Eucalyptus (olej tělesného a duševního zdraví) 15ml

Kód: 1658
Doporučujeme
1 hodnocení
Značka: doTERRA
575 Kč 475,21 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Esenciální olej doTERRA Eucalyptus (olej zdraví) je vyrobený destilací eukalyptových listů vodní parou. Lehká vůně eukalyptu navozuje pocity relaxace a čistého dýchání. Masáž s tímto olejíčkem pomáhá snižovat napětí a navozovat pocit uvolnění. Olej Eucalyptus lze navíc využít také při čištění povrchů - stačí přidat pár jeho kapek do rozprašovače. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eukalyptové stromy jsou vysoké, stálezelené stromy a někdy se jim říká gumovníky. Hlavními chemickými složkami Eucalyptus radiata jsou eukalyptol a alfa-terpineol, což z něj dělá ideální olej na podporu pocitu čistého dýchání a otevřených dýchacích cest a pro vytvoření uklidňujícího zážitku z masáže. Eukalyptus má čisticí vlastnosti, které mohou být prospěšné pro pokožku a pro čištění povrchů a vzduchu. Studie prokázaly, že eukalyptus je účinný při snižování napětí. Eukalyptus lze používat při hygieně dutiny ústní pro osvěžují dech a podporu zdraví.

Použití

  • Zkombinujte s citronem a mátou peprnou v lahvičce s rozprašovačem a použijte k vyčištění povrchů ve vaší domácnosti..
  • Přidejte jednu kapku do zvlhčovače a naneste na pokožku pro revitalizační účinky.
  • Při sprchování si dejte několik kapek do rukou, přiložte před nos a hluboce se nadechněte, abyste povzbudili a podpořili vitalitu.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte s frakcionovaným kokosovým olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Hlavní výhody

  • Pomáhá vyčistit mysl.
  • Podporuje pocity uvolnění.
  • Podporuje pocity čistého dýchání.

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : List / stonek

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Složení: eukalyptus
Emoční označení: Olej tělesného a duševního zdraví
Aromatický popis: bylinná, citrusová, kouřová
Emoční působení: duchovní slepota, frustrace, napětí, nervozita, povznesení, soustředění, stres, vyčerpání, vzorce chování, zoufalství
Tělesné působení: bolavé končetiny, bolavé svaly, břišní křeče, bronchitida, chřipka, hmyzí kousnutí, katar, křeče, menstruační křeče, nachlazení, očista, únava, ústa, zdravá ústa
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz