DoTERRA Rosemary ( Rozmarýn olej moudrosti a přechodů) 15ml

Kód: 2093
Tip
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
584 Kč 482,64 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Esenciální olej doTERRA Rosemary ( Rozmarýn - olej znalosti a posunu) je vyráběn z aromatického, vždy zeleného keře, jehož listy se často používají k vaření. Mnoho kultur ho však ctí pro jeho výhody a povzbuzující vůni. Rozmarýn byl považován starořeckou, římskou i hebrejskou kulturou za posvátnou bylinu. Rozmarýn je již dlouho kulturami uctíván pro své vnitřní výhody a energizující vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozmarýn je aromatický, vždy zelený keř, jehož listy se často používají k dochucení potravin, jako jsou nádivky, vepřové maso, jehněčí pečeně, kuřecí maso a krůtí maso. Spolu s kulinářskými aplikacemi má rozmarýnový olej mnoho výhod. Esenciální olej z rozmarýnu podporuje zdravé trávení a funkci vnitřních orgánů při požití. Rozmarýn, který dlouho uctívali odborníci, byl považován za posvátný starou řeckou, římskou, egyptskou a hebrejskou kulturou. Bylinná a energizující vůně rozmarýnového oleje se často používá v aromaterapii. Při vnitřním užívání pomáhá snižovat nervové napětí a občasnou únavu. 

Použití

  • Rozmarýnový olej vytváří atmosféru příznivou pro studium.
  • Užívejte vnitřně, abyste snížili nervové napětí a občasnou únavu. *
  • Přidejte 1–2 kapky esenciálního oleje z rozmarýnu do masa a oblíbených předkrmů pro ochucení a podporu zdravého trávení. *

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku ve 30 ml kapaliny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další upozornění níže.

Tento olej má certifikát Kosher.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Podporuje zdravé trávení
  • Vnitřní použití může pomoci podpořit zdravé dýchací funkce 
  • Při vnitřním užívání může pomoci snížit nervové napětí a občasnou únavu 

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : Květina, list

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Složení: rozmarýn
Aromatický popis: bylinná, kafrová
Emoční označení: olej znalosti a posunu
Emocionální rovnováha: zmatený --> inspirovaný
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz