DoTERRA Air® (směs na dýchání) 15ml

Kód: 1646
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
824 Kč 680,99 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Zdravým dýcháním umožňujeme průchod opravdové lásce a uzdravení. Podporuje náš vztah s duchovnem a prohlubuje naše spojení se životem. Vyzývá nás, abychom „vydechli“ vše, co nám již neslouží a „vdechovali“ nové bez obav. Díky intenzivní citrusové, dřevité a slabě bylinné vůni je Air navržen tak, aby pomáhal osvěžit vzduch při jeho rozptýlení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Často se doslova dusíme smutkem. Plíce a průdušky jsou zúžené. Příčinou tohoto je, že se můžeme cítít nemilovaní a truchlíme nad neopětovanou láskou. Následně nedůvěřujeme a bojíme se otevřít druhým

Díky intenzivní citrusové, dřevité a slabě bylinné vůni pomáhá směs Air čistit a osvěžovat vzduch. Směs Air je účinná směs esenciálních olejů, které udržují pocit čistých dýchacích cest a uvolněného dýchání. Dokáží také ničit škodlivé vzdušné patogenybakterie a viry, které by mohly poškodit náš tělesný systém. Je ideální pro rozptylování v ložnici před spaním. Směs Air můžete aplikovat na hruď, záda nebo na spodní část chodidel, abyste dosáhli uklidnění smyslů. Olej z vavřínových listů a  eukalyptus podporují pocit uvolněných dýchacích cest. Mátový olej má vysoký obsah mentolu, který má uklidňující účinky na naše dýchání.

 Použití

  • Nakapejte pár kapek do difuzéru či aromalampy
  • Přidejte 1–2 kapky do vody jako osvěžující nápoj.
  • Přidejte kapku do svého oblíbeného náhrdelníku nebo náramku.

Návod k použití

Difúze: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku oleje s vodou.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

Hlavní výhody

  • Má svěží a povznášející vůni
  • Osvěží váš domov nebo kancelář po celý den
  • Podporuje jasnost a otevřenost

Složení : Citron, Eukalyptus, Kardamom, Máta peprná, Ravensara, Ravintsara, Tea Tree, Vavřín

bublina a nařízení 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Složení: Citron, Eukalyptus, Kardamom, Máta peprná, Ravensara, Ravintsara, Tea Tree, Vavřín
Emoční označení: Směs nadechnutí se
Aromatický popis: čerstvá, horká, mátová, vzdušná
Emoční působení: nedostatek, smutek, úzkosti, žal, zoufalství
Tělesné působení: dýchání, horko
Objem: 15 ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz