PEPPERMINT (olej radostného srdce)

Kód: 1655
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
750 Kč 619,83 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Esenciální olej doTERRA Peppermint (olej lehkého srdce) vám do života vnese uvolňující vůni máty peprné. Je vyráběn parní destilací celé rostliny. Probouzející aroma mentolu zlepšuje pozornost a pomáhá zbavovat se pocitů napětí. Vytvořte si masážní směs smícháním oleje máty s kokosovým olejem a dopřejte si při pocitech únavy chladivou masáž šíje, ramen a krku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Peppermint

Popis

Rostlina máty peprné je hybridem máty vodní a máty peprné. Vysoký obsah mentolu - podobný obsahu v esenciálním oleji doTERRA Peppermint - odlišuje nejkvalitnější olej z máty peprné od ostatních produktů. Olej z máty peprné, který se často používá v zubních pastách a žvýkačkách pro ústní hygienu, také pomáhá zmírnit občasné podráždění žaludku a podporuje zdravé dýchací funkce, pokud se užívá vnitřně.

Použití

  • Pro zdravé a osvěžující vypláchnutí úst použijte kapku máty peprné smíchaný s citrónovým olejem ve vodě.
  • Nakapejte jednu až dvě kapky esenciálního oleje z máty peprné do veganských kapslích , abyste zmírnili občasné podráždění žaludku. 
  • Přidejte kapku mátového esenciálního oleje do svého oblíbeného receptu na smoothie a osvěžte se. 
  • Vložte jednu kapku esenciálního oleje z máty peprné do dlaně s jednou kapkou oleje z divokého pomeranče a jednou kapkou oleje z kadidla a vdechněte pro povzbuzení.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku ve 30 ml kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Viz další preventivní opatření níže.

Tento olej má certifikát Kosher.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Při požití podporuje esenciální olej z máty peprné zdravé dýchací funkce a čisté dýchání 
  • Olej z máty peprné podporuje trávení, pokud je užíván vnitřně
  • Pomáhá při chmurných náladách

Aromatický popis : Mátová, čerstvá, bylinná

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostlin : Celá rostlina

Hlavní složky : Mentol, menton, eukalyptol

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: máta peprná
Emoční označení: olej lehkého srdce
Aromatický popis: mátová, čerstvá, bylinná
Emocionální rovnováha: zavalený --> odlehčený
Objem: 15 ml