Divoký pomeranč (olej hojnosti)

Kód: 2092
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Díky své povzbuzující vůni, která nabudí Vaši mysl i tělo, se Wild Orange stal jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů doTERRA. Osvěží i pokožku Vašeho těla.

Získává se ze slupek lisováním za studena. Osvěžující sladká vůně divokého pomeranče je velmi oblíbená zejména v aromaterapii, zatímco citrusová chuť se skvěle hodí do nápojů, předkrmů nebo dezertů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky vysokému obsahu monoterpenů má Divoký pomeranč stimulační a čistící vlastnosti, je tak ideální pro podporu zdravé funkce imunitního systému. Můžete jej denně používat při hygieně nejen svého těla, ale i pracovních ploch v domácnosti – funguje jako přírodní čistič. Při rozptylování do vzduchu povzbuzuje a povznáší mysl a tělo a zároveň čistí vzduch. Divoký pomeranč vylepšuje jakoukoli směs esenciálních olejů a dodává ji svěží a sladkou vůní.

Planý pomeranč nás učí dávat „bez příčiny“, nehromadit věci, a umět je rozdávat, učí nás štědrosti, čím víc dáváme, tím víc dostáváme. A to nejen věcí, nebo peněz, ale i tvořivosti a nápaditosti v řešení potíží. Není třeba se bát, tak jako se nebojí a netopí ve starostech dítě. Pro zdravou bezstarostnost, kterou navozuje, je pomeranč skvělým pomocníkem pro klidný spánek a uvolnění. Esenciální olej z pomeranče nám pomáhá otevírat se novým možnostem a dosud neprobádaným cestám, které nás ale mohou dovést přesně tam, kam celá léta toužíme dojít. Jako ostatní citrusy nám pomáhá soustředit se na cíl, což nám na cestě jen pomůže, tak jako je svěží a sladká vůně pomeranče, budou svěží a sladké cesty, kterými se pod vedením pomeranč vydáme. Nechejte pomeranč poodemknout vaše srdce lásce, radosti a útěše.

  • Pomáhá při pocitu nedostatku, přílišné vážnosti, rigiditě, nudě, workoholismu, nedostatku energie, hromadění, závisti
  • Podporuje bohatství, smysl pro humor, hravost, štědrost, spontánnost, kreativitu, radost

Hlavní výhody

Emocionální rovnováha: vyšťavený -> milující život

Povinné upozorněníMůže dráždit kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy a pacienti užívající léky by měli užití tohoto oleje konzultovat s lékařem. Vyhněte se kontaktu oleje s očima, ušima a s citlivými oblastmi těla. Minimálně 12 hodin po nanesení na pokožku se vyhněte slunečnímu i UV záření.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: Divoký pomeranč
Aromatický popis: čerstvá, citrusová, sladká
Emoční působení: chybějící energie, letargie, lpění, nedostatek, starostlivost, stres, workoholismus, závist
Tělesné působení: kašel, křeče, očista, Podpora imunity, virózy
Emoční označení: chybějící energie, letargie, lpění, nedostatek, starostlivost, stres, workoholismus, závist
Objem: 15 ml