Divoký pomeranč (olej hojnosti)

Kód: 2092
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
380 Kč 314,05 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Díky své povzbuzující vůni, která nabudí Vaši mysl i tělo, se doTERRA Wild Orange ( divoký pomeranč) stal jedním z nejprodávanějších esenciálních olejů. Získává se ze slupek lisováním za studena. Osvěžující sladká vůně divokého pomeranče je velmi oblíbená zejména v aromaterapii, zatímco citrusová chuť se skvěle hodí do nápojů, předkrmů nebo dezertů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Divoký pomeranč

Popis

Za studena lisovaný ze slupky je olej z divokého pomeranče jedním z nejprodávanějších éterických olejů doTERRA díky energizující vůni a mnoha zdravotním výhodám. Vysoký obsah monoterpenů má olej z divokého pomeranče stimulační a čisticí vlastnosti, takže je ideální pro podporu zdravé funkce imunitního systému. při vnitřním použití. Lze jej užívat každý den k očištění těla nebo použít na povrchy jako přírodní čistič. Rozptylující olej z divokého pomeranče dodá energii a povznese mysl a tělo při čištění vzduchu. Olej z divokého pomeranče vylepšuje jakoukoli směs éterických olejů svěží, sladkou a osvěžující vůní.

Použití

  • K čištění a čištění povrchů používejte olej z divokého pomeranče v univerzálním spreji.
  • Přidejte do své vody kapku divokého pomeranče každý den, abyste získali chuť a podpořili celkové zdraví. 
  • Difuzní éterický olej z divokého pomeranče pro povznesení nálady a energetické hladiny a pro osvěžení vzduchu.
  • Pro povzbuzení energie dávkujte jednu až dvě kapky do dlaně spolu se stejnými částmi máty perné a kadidla . Protřepte dlaně a hluboce se nadechněte z dlaní, poté vmasírujte do krku

Návod k použití

Difúze: Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na čtyři unce kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Esenciální olej z divokého pomeranče je silný čisticí a čisticí prostředek
  • Vnitřní použití podporuje zdravé imunitní funkce *
  • Vytvoří povznášející prostředí

Aromatický popis : Sladké, čerstvé, citrusové

Metoda sběru : Lisovaný / vyjádřený za studena

Část rostlin : Oranžové kůže (kůra)

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Složení: Divoký pomeranč
Aromatický popis: čerstvá, citrusová, sladká
Emoční působení: chybějící energie, letargie, lpění, nedostatek, starostlivost, stres, workoholismus, závist
Tělesné působení: kašel, křeče, očista, Podpora imunity, virózy
Emoční označení: chybějící energie, letargie, lpění, nedostatek, starostlivost, stres, workoholismus, závist
Objem: 15 ml