FRANKINCENSE-kadidlo (olej pravdy )

Kód: 2561
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
2 549 Kč 2 106,61 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.10.2021

Esenciální olej doTERRA Frankincense ( kadidlo) nazývaný také jako “král olejů” je od pradávna považován za posvátný olej. Je ceněný hlavně pro své zdravotní a emoční účinky vůči našemu zdraví. Je antibakteriální, protizánětlivý, pomáhá překonat ty nejzávažnější choroby. Jeho významný vliv je prokazatelný i pro naší pleť, její nedostatky či zdravotní potíže. Je to velmi všestranný olej pro naše zdraví. V kombinaci s jinými oleji kadidlo umocňuje jejich sílu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Frankincense ( kadidlo )

Popis

Kadidlový olej, proslulý jako jeden z nejcennějších éterických olejů, má mimořádné přínosy pro zdraví. Kromě své proslulosti v Novém zákoně Babyloňané a Asyřané pálili kadidlo při náboženských obřadech a staří Egypťané používali kadidlovou pryskyřici na všechno od parfém do mastí pro uklidňující pokožku. Tato staletá znalost přispívá k modernímu využití kadidlového oleje v současnosti. Jeho uklidňující a zkrášlovací vlastnosti se používají k omlazení pokožky a ke snížení vzhledu nedokonalostí při lokální aplikaci. Jako král olejů je známo, že kadidlo podporuje vnitřní buněčné, imunitní, nervové a zažívací funkce. Kombinujte esenciální olej z kadidla s éterickými oleji, jako je bergamot nebo levandule a vdechněte nebo rozptylte, abyste vytvořili zážitek míru a spokojenosti.

Použití

  • Po dlouhém dni můžete šáhnout pro kadidlo.
  • Aplikujte lokálně, abyste snížili výskyt nedokonalostí pokožky.
  • Masírujte kadidlový olej na spod chodidel.
  • Užívejte jednu až dvě kapky ve vegetariánské tobolce pro podporu zdravé buněčné funkce.

Návod k použití

Difúze: Použijte tři až čtyři kapky v difuzoru podle vašeho výběru.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na 30 ml kapaliny.
Místní použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Hlavní výhody

  • Přijměte podporu zdravých buněčných funkcí 
  • Může poskytnout uklidňující aromatický zážitek
  • Pomáhá snižovat vzhled nedokonalostí pokožky při lokální aplikaci
  • Podporuje zdravou funkci imunitního a nervového systému při vnitřním užívání 

Aromatický popis : Teplé, kořeněné, čisté

Metoda sběru : Hydrodestilace

Část rostlin : Pryskyřice z Boswellia carterii, Sacra, papyrifera a frereana 

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Emoční označení: Olej pravdy
Aromatický popis: čistá, kořeněná, teplá
Emoční působení: deprese, faleš, fóbie, lži, mužská energie, napětí, negativní emoce, nervozita, neschopnost komunikovat, odvaha, stres, úzkosti
Tělesné působení: antioxidant, bronchitida, buněčné zdraví, infekce, jizvy, kašel, nachlazení, nervová soustava, pleť, pokožka, rány na pokožce
Emocionální rovnováha: Oddělený -> Sjednocený
Objem: 15 ml