DoTERRA Myrha (olej Matky Země) 15ml

Kód: 2097
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Esenciální olej doTERRA Myrrh ( Myrha ) je světle žlutá až jantarová tekutina s teplým, sladce balzamickým, mírně kořeněným léčivým aroma. Starověké záznamy ukazují, že myrha byla považována za tak cennou, že byla vyvažována zlatem. Esenciální olej Myrha se získává z pryskyřice malého, trnitého stromu myrhovníku a po staletí se používá pro vnitřní i vnější zdravotní přínosy - od meditace až po balzamování, přičemž se i dnes doporučuje v mnoha oblastech péče o zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Starověké záznamy ukazují, že strom Myrrh byl považován za tak cenného, ​​že byl občas oceněn svou váhou ve zlatě. Myrha éterický olej pochází z pryskyřice malého trnitého stromu Myrrh a po staletí se používá pro své vnitřní a vnější zdravotní výhody. Myrha se v historii používala jako parfém, kadidlo a zdravotní pomůcka. To bylo také používáno při balzamování a náboženských obřadech. Myrhový olej má silné čisticí vlastnosti, zejména na ústa a hrdlo. Při vnější aplikaci je také uklidňující pro pokožku - podporuje hladkou a mladistvě vypadající pleť. 

Použití

  • Přidejte jednu až dvě kapky oleje Myrha do zubní pasty, abyste získali další čisticí výhody.
  • Přidáním pár kapiček do difuzéru vytvoříte vyváženou atmosféru.
  • Přidejte do svého pleťového mléka / zvlhčovače, abyste snížili výskyt jemných linek a vrásek.
  • Přidejte jednu až dvě kapky na pár ml vody a kloktejte pro rychlé vypláchnutí úst. 

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Vnitřní použití: Nařeďte jednu kapku na 30 ml kapaliny.
Vnější použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.

Tento olej má certifikát Kosher.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Silné čisticí vlastnosti, zejména pro ústa a hrdlo
  • Uklidňuje pokožku; podporuje hladkou, mladistvě vypadající pleť
  • Vytváří inspirativní a vyváženou atmosféru

Metoda sběru : Hydrodestilace

Část rostlin : Pryskyřice

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Složení: myrha - pryskyřice
Emoční označení: Olej Matky Země
Aromatický popis: bylinná, dřevitá, horká, kouřová, suchá
Objem: 15 ml
Emocionální rovnováha: odpojený --> vyživený
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz