DoTERRA Helichrysum Touch ( olej na emoční bolest ) 10ml

Kód: 3164
Tip
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
2 299 Kč 1 900 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024

HELICHRYSUM ITALICUM, neboli také slaměnka, je označovaná také jako „věčný“ nebo „nesmrtelný květ“, je proslulá zejména svými přínosy pro pokožku. Olej na emoční bolest, který pomáhá ošetřit nová i stará zranění či traumata a dodává odvahu, naději a útěchu, vytváří transformaci a růst. Medově sladký olej obnovuje a regeneruje pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Helichrysum italicum je malá vytrvalá bylina s úzkými stříbrnými listy a květy, které tvoří shluk zlatožlutých kulovitých květů. Název „Helichrysum“ je odvozen z řeckého „helios“- slunce, a „chrysos“- zlato, podle barvy květů. Slaměnka se v bylinných zdravotnických postupech používá již od starověkého Řecka a olej je velmi ceněn a vyhledáván pro své mnoho zdravotních výhod. Slaměnka se používá v prostředcích proti stárnutí pro své omlazující přínosy pro pokožku. Helichrysum Touch může při vnější aplikaci pomoci snížit výskyt jizev a podporuje zářící, mladistvou pleť.

Využití

  • Aplikujte lokálně, abyste snížili skvrny na kůži.
  • Aplikujte na obličej, abyste podpořili zářivou, mladistvou pleť.
  • Pro uklidňující pocit vmasírujte do spánků a zadní části krku.

Návod k použití

Vnější použití: Aplikujte na požadovanou oblast. Viz další bezpečnostní opatření níže.

  • Zmírnění kožních vad – aplikujte na kůži, abyste snížili výskyt kožních nerovností.
  • Tzv. tekuté stehy – při poranění kůže aplikujte přímo do čerstvé rány a do chvilky ustane krvácení.
  • Zklidnění a uvolnění – naneste olej na konečky prstů a vmasírujte do spánků a zadní části krku pro uklidnění.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojíte nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyhněte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Primární výhody

  • Nejlépe známý pro své povrchové regenerační vlastnosti
  • Používá se v prostředcích proti stárnutí pro své omlazující přínosy pro pokožku
  • Podporuje zářivou, mladistvou pleť

Ingredience : Frakcionovaný kokosový olej a esenciální olej Helichrysum

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové esenciální oleje
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Emoční označení: Olej na emoční bolest
Aromatický popis: Zemitá, dřevitá, květinová
Emocionální rovnováha: zraněný --> mající naděje
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz