Vetiver (olej vnitřního propojení a vzestupu)

Kód: 2096
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 565 Kč 1 293,39 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Vetiverový olej je velmi oblíbený pro svou bohatou, exotickou a komplexní vůni, hojně se využívá při výrobě parfémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vetiverový olej je velmi oblíbený pro svou bohatou, exotickou a komplexní vůni, hojně se využívá při výrobě parfémů.

• Pomáhá vytvořit intenzivní pozornost a zaměřit jí na vykonávané činnosti

• Vědecké studie prokázaly jeho velmi silné účinky pro zlepšení poruch pozornosti

• Vetiver má vysoký obsah seskviterpenů, které mají uzemňující účinky

• Použijte ho jako součást zklidňující aromatické masáže

• Použijte ho jako zemitý základ Vašich oblíbených směsí do difuzéru

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.