DoTERRA SuperMint™Mentha Blend (směs mátových esenciálních olejů) 15 ml

Kód: 4006
Novinka Doporučujeme
1 hodnocení
Značka: doTERRA
1 179 Kč 974,38 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Patentovaná směs čistých mátových esenciálních olejů doTERRA SuperMint Mentha Blend. Kombinace máty peprné, japonské máty, bergamotové máty a máty kopinaté. Její ostrá mátová vůně je zjemněna sladkými bylinnými tóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SuperMint obsahuje nejjemnější mátové oleje dōTERRA společně vytvářející směs, jež je svěží, čistá a přesvědčivá. Její mátové, bylinné a sladké aroma spojuje esenciální oleje CPTG™ Máta peprná, Máta japonská, Máta bergamotová a Máta klasnatá do účinné a osvěžující směsi. Když se přidá do sladkých či pikantních receptů, dodává jim mátovou příchuť pro výraznější chuť. Mentol – známý tím, že vyvolává chladivý pocit – se ideálně přidává do sklenice vody pro osvěžení dechu a nabízí mírnou úlevu po velkých jídlech.

POUŽITÍ
• Přidejte jednu kapku do sladkých pokrmů, jako jsou například domácí sušenky.
• Zkuste přidat jednu kapku do čaje, horké čokolády nebo smoothie plného ovoce.
• Vytvořte si vlastní kostky ledu pomocí směsi SuperMint a limonády.
• Přidejte kapku směsi SuperMint s olejem Hřebíček na zubní kartáček pro mátový, kořeněný pocit v ústech.

NÁVOD K POUŽITÍ
Pro dochucení pokrmů.

UPOZORNĚNÍ
Může dojít ke zvýšené citlivosti kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Těhotné, kojící ženy nebo ošetřovaní pacienti by se měli poradit se svým lékařem. Zamezte styku s obličejem, očima, vnitřkem uší a s citlivými místy na pokožce.

HLAVNÍ VÝHODY

  • Kombinace esenciálních olejů Máta peprná, Máta japonská, Máta bergamotová a Máta klasnatá.
  • Přidává mátovou příchuť sladkým i pikantním receptům pro výraznější chuť.
  • Kombinace bylinných chutí vytváří účinnou, osvěžující směs.
  • Může pomoci osvěžit dech tím, že vyvolá chladivý pocit, a nabízí menší úlevu po velkých jídlech.

Složení: olej Máta peprná, olej Máta japonská, olej Máta bergamotová, olej Máta klasnatá.

 

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Objem: 15 ml
Aromatický popis: Svěží, mátová, bylinné tóny.
Složení: Olej Máta peprná, olej Máta japonská, olej Máta bergamotová, olej Máta klasnatá.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz