Peace Touch Roll-On ( směs pokoje a klidu )

Kód: 2645
Novinka
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
763 Kč 630,58 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2022

Každý z nás se v životě setká s úzkostí, strachem a ochromení. Mohou být vyvolány obavami z budoucnosti nebo ztrácíme odvahu a chybí nám potřebný nadhled. Tato směs oleje levandule, vetiveru, Ylang Ylang, meduňky, máty a kadidla tvoří chemické složení, který je bohaté na mono terpenové estery a alkoholy. Ty nám poskytují pocity svěžesti a obnovení sil. Směs útěchy doTERRA Peace Touch Roll-On nám připomene, že na to, abychom tyto chvíle zvládli a našli ztracený klid a mír.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro někoho může být obtížné udržovat tempo v dnešní rychle se rozvíjející společnosti a je snadné pociťovat úzkost, ohromení a strach - bez ohledu na váš věk. DoTERRA Peace Touch Roll-On je směs květinových a mátových éterických olejů s pozitivní připomínkou, že nemusíte být dokonalí, abyste našli mír. Zpomalte, zhluboka se nadechněte a znovu se spojte se svým vnitřním já. Použijte směs doTERRA Peace Touch k podpoře pocitů spokojenosti, vyrovnanosti a ujištění, když úzkostné pocity přemohou vaše emoce.

Použití

  • Natřete na spánky pro dodání klidu a míru.
  • Naneste na ramena.
  • Když prožíváte úzkostné pocity, aplikujte jednu kapku na ruce, promněte spolu a hluboce se nadechněte. 
  • Chcete-li uklidnit rozrušené nebo neklidné dítě, naneste olej na chodidla.

Návod k použití

 Aplikujte na požadovanou oblast. Viz další preventivní opatření níže.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Podporuje pocity klidu, ujištění a spokojenosti
  • Působí proti úzkostným a bázlivým emocím

Složení : Frakcionovaný kokosový olej, vetiver, levandule, ylang ylang, kadidlo, šalvěj, majoránka, mát klastnatá

Aromatický popis : Sladká, bohatá, mátová

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Frakcionovaný kokosový olej, vetiver, levandule, ylang ylang, kadidlo, šalvěj, majoránka, mát klastnatá
Emoční označení: Směs ujištění
Aromatický popis: bohatá, mátová, sladká
Emocionální rovnováha: napjatý -> uklidněný

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení