Peace Touch Roll-On ( směs pokoje a klidu )

Kód: 2645
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
763 Kč 630,58 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.5.2021

Každý z se nás v životě setká s úzkostí, strachem a ochromení. Mohou být vyvolány obavami z budoucnosti, ztrácíme odvahu a chybí nám potřebný nadhled. Tato směs oleje levandule, vetiveru, Ylang Ylang, meduňky, máty a kadidla tvoří chemické složení, který je bohaté na mono terpenové estery a alkoholy. Ty nám poskytují pocity svěžesti a obnovení sil. Směs útěchy doTERRA Peace nám připomene, že na to, abychom tyto chvíle zvládli a našli ztracený klid a mír, nemusíme být superhrdinové. Tato směs pomáhá znovu najít vnitřní mír. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Emoční působení : 

Pokud cítíme strach, máme pak potřebu řídit vše kolem a naivně si myslíme, že tak získáme klid a vnitřní mír. Ten však můžeme nalézt jen sami v sobě. Duše dosahuje skutečného a trvalého míru při spojení se zdrojem. Směs Peace nás zve, abychom důvěřovali tomu, co nás převyšuje a nesnažili se vše řídit. Učí nás důvěřovat vyšší moci – Bohu, Vesmíru, andělům či čemukoliv dalšímu, v co věříme.

Použití : 

  • Zklidnění na konci náročného dne –  několikrát si před spaním přivoňte k lahvičce.
  • Zmírnění úzkostných pocitů – aplikujte na ruce a zhluboka se nadechněte při úzkostných pocitech.
  • Podpora při náročných zkouškách – uklidnění před důležitým testem, zkouškou nebo vystupováním na veřejnosti Vám dodá inhalace z dlaní.
  • Zklidnění dětí – chcete-li uklidnit neklidné dítě, naneste mu směs na chodidla.

Návod k použití :

  • Aromaterapie: Vdechujte přímo z lahvičky, případně natřete na zápěstí a inhalujte vůni.
  • Lokální použití na pokožce: Naneste několika tahy na oblast srdce nebo krk.

Povinné upozornění: Může dráždit pokožku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo pod lékařskou péčí, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřkem uší a citlivými oblastmi.

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Frakcionovaný kokosový olej, Kadidlo, Labdanum, Levandule, Majoránka, Máta klasnatá, Meduňka, Vetiver, Ylang Ylang
Emoční označení: Směs ujištění
Aromatický popis: bohatá, mátová, sladká
Emocionální rovnováha: napjatý -> uklidněný