DoTERRA Peace Touch Roll-On ( směs pokoje a klidu ) 10ml

Kód: 2645
Novinka
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
763 Kč 630,58 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Každý z nás se v životě setká s úzkostí, strachem a ochromení. Mohou být vyvolány obavami z budoucnosti nebo ztrácíme odvahu a chybí nám potřebný nadhled. Tato směs oleje levandule, vetiveru, Ylang Ylang, meduňky, máty a kadidla tvoří chemické složení, který je bohaté na mono terpenové estery a alkoholy. Ty nám poskytují pocity svěžesti a obnovení sil. Směs útěchy doTERRA Peace Touch Roll-On nám připomene, že na to, abychom tyto chvíle zvládli a našli ztracený klid a mír.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro někoho může být obtížné udržovat tempo v dnešní rychle se rozvíjející společnosti a je snadné pociťovat úzkost, ohromení a strach - bez ohledu na váš věk. DoTERRA Peace Touch Roll-On je směs květinových a mátových éterických olejů s pozitivní připomínkou, že nemusíte být dokonalí, abyste našli mír. Zpomalte, zhluboka se nadechněte a znovu se spojte se svým vnitřním já. Použijte směs doTERRA Peace Touch k podpoře pocitů spokojenosti, vyrovnanosti a ujištění, když úzkostné pocity přemohou vaše emoce.

Použití

  • Natřete na spánky pro dodání klidu a míru.
  • Naneste na ramena.
  • Když prožíváte úzkostné pocity, aplikujte jednu kapku na ruce, promněte spolu a hluboce se nadechněte. 
  • Chcete-li uklidnit rozrušené nebo neklidné dítě, naneste olej na chodidla.

Návod k použití

 Aplikujte na požadovanou oblast. Viz další preventivní opatření níže.

Upozornění

Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Hlavní výhody

  • Podporuje pocity klidu, ujištění a spokojenosti
  • Působí proti úzkostným a bázlivým emocím

Složení : Frakcionovaný kokosový olej, vetiver, levandule, ylang ylang, kadidlo, šalvěj, majoránka, mát klastnatá

bublina a nařízení

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Objem: 10 ml - Roll-on - kuličkový aplikátor
Složení: Frakcionovaný kokosový olej, vetiver, levandule, ylang ylang, kadidlo, šalvěj, majoránka, mát klastnatá
Emoční označení: Směs ujištění
Aromatický popis: bohatá, mátová, sladká
Emocionální rovnováha: napjatý -> uklidněný
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz