Global Healing C60 (Supercharged), 30 kapslí

Kód: 3344
Doporučujeme
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
supercharged
5 199 Kč 4 641,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Tento doplněk stravy je vhodný pro jedince zaměřením na nejsilnější antioxidanty, dlouhověkost a imunitu. Supercharged C60 je pokročilá forma mikroaktivovaného, ​​vícevrstvého a vysoce organizovaného uhlíku 60 (C60), který je považován za jednu z nejúčinnějších anti-oxidačních látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při srovnávání antioxidačních vlastností základního fullerenu C60 a vitaminu C bylo prokázáno, že C60 má antioxidační účinky 125x, 172x a 250x silnější než vitamin C. Supercharged C60 je pak obchodní název pro novou nanokarbonovou molekulu, která prokázala neuvěřitelné vlastnosti a jakožto pokročilá forma mikroaktivovaných, vícevrstvých a vysoce organizovaných uhlíkových fullerenů je ještě nejméně desetkrát účinnější než běžný Carbon 60 (C60). Vyrábí se bezrozpouštědlovým procesem a má úroveň čistoty přes 99,9 %.

Přestože legislativa EU nedovoluje vytvořit popis potenciálu plnohodnotným, níže naleznete maximální informační zázemí tohoto konkrétního produktu. Toto je velmi drahý a specifický produkt pro náročné, speciální a znalé jedince, proto se předpokládá že při pořizování již sami ví, proč tuto látku kupují a prošli dostatečným vlastním studiem její problematiky a účinků.

Co je Supercharged C60 

Jako látka, vhodná pro jedince zaměřené na nejsilnější antioxidanty, dlouhověkost a imunitu zejména je Supercharged C60 pokročilá forma mikroaktivovaného, ​​vícevrstvého a vysoce organizovaného uhlíku 60 (C60), který je považován za jednu z nejúčinnějších anti-oxidačních látek a dlouhodobě se používá a studuje ve vztahu k mnoha specifickým účinkům souvisejících s volnými radikály a funkcí mitochondrií. Supercharged C60 je vyjímečně čistý, ve vegan kapsli, bez GMO a finálně balen do tmavě hnědé skleničky. C60 má zejména podporovat tělo na buněčné úrovni a chránit před oxidačním stresem všemožných příčin. 

Historie 

Existuje dlouhá historie publikací, které uvádějí příznivé účinky vystavení čistým uhlíkovým strukturám podobným fullerenu, počínaje přirozeně se vyskytujícím mineraloidem na bázi uhlíku, který byl poprvé popsán poblíž vesnice Shunga v Rusku. Tento shungite („šungit“) se jako prostředek lidového léčitelství používal od počátku 18. století. Petr Veliký zřídil první ruské lázně v Karélii, aby využil vlastnosti šungitu na čištění vody, kterou sám používal. Podnítil také její použití při zajišťování čištěné vody pro ruskou armádu.

Stručná historie výzkumu fullerenové molekuly C60

KOUZLO PŘÍRODNÍCH C60 ŠUNGITU

Fullereny, pojmenované po velkém americkém filozofovi a neobyčejném vynálezci Buckminsteru Fullerovi, jsou novým a nedávno objeveným alotropem uhlíku, který spojuje šedesát atomů uhlíku (C60) složených z dvaceti šestiúhelníků a dvanácti pětiúhelníků ve tvaru fotbalového míče, které jsou často nazývány jako Buckyballs (viz níže). To, co dělá Šungit zvláštním, je způsob, jakým jsou jeho uhlíkové molekuly uspořádány. Toto dokonalé geometrické uspořádání nelze nalézt nikde jinde v přírodě a vytváří „past“ pro energii, což způsobuje, že se Buckyballs otáčejí miliardkrát za sekundu a ve směru hodinových ručiček. Toto otáčení ve směru hodinových ručiček je prospěšné pro veškerý organický biologický život, protože je to stejný způsob, jakým se buněčné molekuly a tedy i naše molekuly točí, což je konzistentní v celé přírodě.

Šungit je schopen snižovat účinky např. EMP záření, neutralizovat geopatický stres a napětí protože věci, které jsou toxické pro přírodu a tělo, jako jsou např. EMP, se točí proti směru hodinových ručiček. Když se tento pohyb dostane do kontaktu s molekulami našeho těla rotujícími ve směru hodinových ručiček, zpomalí je a někdy dokonce obrátí směr. Tento protipohyb vytváří údajně toxicitu, oxidativní stres, volné radikály a má nepříznivý vliv na naši fyzickou, mentální i duševní pohodu. Díky opačnému účinku v harmonii s funkcí buněk jsou fullereny považovány za jeden z nejsilnějších antioxidantů, které člověk zná. S unikátní schopností chránit buňky lidského těla před škodlivými účinky volných radikálů bez ztráty molekulárního tvaru nebo funkční účinnosti. Energetické pole vytvořené fullereny se točí tak rychle, že obracejí pohyb např. zmíněných energetických polí EMF proti směru hodinových ručiček a nutí je rotovat ve směru hodinových ručiček. Díky tomu jsou pak lépe kompatibilní s buňkami v našem těle. Je to právě tato změna v energetickém poli (útlum). Neblokuje energii, ale spíše ji upravuje způsobem, který jí stále umožňuje fungovat tak, jak má.

Po objevení v roce 2006 bylo velké úsilí věnováno mnoha-úhlovému hodnocení Supercharged C60 s ohledem na jeho biokompatibilitu a bezpečnost kvůli jeho vysoké potenciální hodnotě v doplňcích a lékařském výzkumu. Zcela transparentně skrz naskrz tímto přísným testováním Supercharged C60™ nikdy nevykazoval toxicitu a ve skutečnosti se ukázalo, že má vynikající biokompatibilitu ve všech dosavadních testováních.

V roce 2011 vedl francouzský vědec Fathi Moussa tým výzkumníků v jedné studii toxicity fullerenu C60 smíchaného s olivovým olejem. Vědci zjistili, že C60 zlepšil životnost krys. Směs C60 jim pomohla žít o 95 % déle (to je téměř dvojnásobek jejich normální délky života) – největší historický objev a průlom v prodloužení života zvířat vůbec. Vědci připisovali výsledky antioxidačním vlastnostem C60 a také jeho schopnosti biodistribuce: procházet buněčnou membránou a účinkovat v živých tkáních.

Jiné studie zjistily podobné účinky u myší, přičemž zvířata žila o 8 dní déle ve svém 120denním životě. V jiné studii vědci zjistili, že délka života myší se zvýšila o 5 až 14 procent. To platilo, i když byly dávky C60 zahájeny v polovině života myší. ( 1 ,  2 )

Nový typ fulerenové molekuly

Fullereny je souhrnné označení třídy alotropických modifikací uhlíku, jež svým tvarem vytvářejí formu podobnou kouli, elipse či trubici. V odborné literatuře se též můžeme setkat s označením "buckyball", které v českém jazyce nemá přiřazeno přesný vědecký termín. Uhlíková C60 buckyball je nanokarbonová molekula složená z unikátního, téměř kulovitého uspořádání 60 uhlíkových atomů o průměru přibližně jeden nanometr (nm). Na druhé straně přeplňované (Supercharged) molekuly C60 jsou uspořádány v soustředných nebo vnořených fullerenových vrstvách o počtu 10 až 20 (často se na ně pohlíží jako na cibule), které se tvoří kolem jádra buckyball.

Jedinečná struktura molekuly Supercharged C-60 má za následek výrazně vyšší schopnost potlačení aktivity volných radikálů při styku s každou svou vrstvou. Má mnohem větší počet míst na vnějších vrstvách pro interakci s poškozujícími volnými radikály než jednotná vrstva klasické C60.

Jak to funguje 

Supercharged C60 má fullereny, které zahrnuje běžný C60 a Supercharged vícevrstvý C60. Tyto molekuly uhlíku vázané fullerenem mají zakřivený tvar a pohlcují volné radikály. Proto Supercharged C60 působí vlastně jako houba, která absorbuje škodlivé elektrony volných radikálů a odstraňuje je z těla jako neuvěřitelně silný antioxidant.

Co NEobsahuje 

Supercharged C60 má pokročilé a nekompromisní složení neohlížející se na cenu.  Produkovat ho je složité a drahé. Je vyroben z organických složek, super čistý a vysoce vstřebatelný.

Tipy jak užívat

Berte s jídlem či nalačno! Přestože je Supercharged C60 velmi šetrný k žaludku tak při současném užívání se zdravými a stabilními tuky, jako je např. olivový, emu nebo kokosový olej, můžete dále zlepšit vstřebávání a funkci produktu. Nedoporučuje se však přímo s jídlem nebo po něm. Tzn. berte buď nalačno anebo s trochou zdravého tuku. Kapsle je možné i otevřít a užívat přímo z nich, není k tomu však větší důvod.

Nejlepší strategií pro zachování fyzického zdraví, vitality a uvolnění toxinů je udržovat pravidelný pohyb, cvičení, zdravou stravu a pít dostatek kvalitní čisté vody denně. Tím se mj. zvýší i detoxikační vlastnosti a účinek Supercharged C60 a investice do něj bude o to významnější a provázaná s další disciplínou.

JE TO DOPLNĚK STRAVY. Pokročilá forma mikroaktivovaných, vícevrstvých a vysoce organizovaných uhlíkových fullerenů nejméně desetkrát účinnějších než běžný C60.
 
Obsah: 30 kapslí
Doporučené dávkování: Užívejte 1 kapsli denně nebo podle pokynů svého lékaře.
Dávek v balení: 30
 
Složení v 1 dávce (1 kapsle): 
Supercharged C60 (z mikroaktivního uhlíku) 10mg*
Další složky: Organický MCT prášek (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), organické rýžové slupky, vege kapsle: celulóza, ormus minerály supercharged
 
Země původu: USA
Výrobce: Global Healing Center, LLC, Houston, TX, 77055
 
Distributor v ČR: Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949, IČ: 03452824
Minimální trvanlivost: dle data na dně obalu
Skladování: v suchu, chladu a temnu
 
Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék ani není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte nikdy doporučené dávkování. Ukládejte vždy mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost je vyznačena na dně obalu. Účelem všech informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a prodeje produktů. Nevybízíme Vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte českou etiketu/příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz