GeoSilica Pure Koloidní křemík, 300 ml

Kód: 3422
Doporučujeme
Neohodnoceno
Značka: GeoSilica
699 Kč 624,11 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Vulkanický koloidní křemík z Islandu bez použítí chemických látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento přírodní produkt od firmy GeoSilica pochází z geotermální vody hluboko v islandské vulkanické zemi a bez použití umělých chemikálií. Mineralizuje tělo zevnitř zejména  díky křemíku. GeoSilica PURE obsahuje nejvyšší koncentraci křemíku, jaké můžete na trhu najít. Jeden doušek PURE pro vaše denní množství křemíku.

  • 100% přírodní geotermální koloidní křemík
  • Čistá islandská voda
  • Žádné přísady 
  • Bez konzervantů
  • pH 8,5

Vstřebatelnost této formy křemíku je ve studiích vyšší než 58%!

Island je tajuplný ostrov ledu a ohně s vodu chrlícími gejzíry, kouřícími sopkami a větrnými fjordy znamená čistou, nedotčenou přírodu. Jeho jedinečná krása, síla, originalita a přirozenost vyrazí dech každému pozorovateli. 

GeoSilica obsahuje křemík SiO2, často označovaný také jako oxid křemičitý nebo kyselina křemičitá. V takovéto podobě se křemík běžně vyskytuje v přírodě. SiO2 může být krystalický (např. pískový křemen) nebo amorfní – to je případ GeoSilica. Křemík, extrahovaný z geotermální vody, je ve vysrážené formě jediným přírodním zdrojem této formy křemíku. Jiné produkty musí být zpracovány průmyslově-syntetickým procesem, aby se minerál dostal do formy, kterou tělo dokáže nejlépe využít - koloidní forma. 

Mimo to, že je křemík jeden z nejdůležitějších minerálů pro vitalitu a homeostázu, je vhodný i pro jedince, kteří řeší jakýkoli problém s klouby nebo pohybovým aparátem anebo chce jen prevenci proti jakýmkoli potencionálním problémům vycházejícím z extrémnějšího aktivního životního stylu a sportu. Doporučujeme dohledat si na internetu informace ohledně biologické transmutace křemíku na vápník v lidském organismu, považuji je za klíčové k pochopení obrovského potenciálu produktů obsahujících přírodní siliku!

Křemík se běžně nachízí všude v těle jako základní prvek pojivových tkání a také stěžejní komponent pro práci s vápníkem a jeho tvorbu v tělě. Je klíčový pro syntézu a tvorbu struktur kolagenu, kostní remodelaci a densitu, kloubní komfort, výživu a regeneraci synoviální tekutiny, vazů a šlach, kůži, vlasy, oči, nehty, cévy, zuby i flexibilitu a funkčnost zdravé fascie. Mnoho doplňků výživy má velmi špatnou formu křemíku, která se nevstřebává dobře a naopak může (stejné je to v případě vápníku) dělat v těle neplechu (zatížení ledvin, usazeniny apod.).

Je proto důležité, aby byl zdroj výhradně organická vegetální silice z rapidně rostoucích mladých čerstvých rostlin anebo čistý koloidní křemík bez aditiv, které ve studiích vykázali nadřazenou vstřebatelnost (oboje více než 50%). Na stejné principy je nutné dohlížet i v jídelníčku (například banány i zelené fazolky jsou bohatým zdrojem křemíku, avšak z banánů je vstřebatelnost naprosto minimální, kdežto ze zelených fazolek nebo bambusu je velmi vysoká).

 
Produkt je balen v (BPA free) PET lahvi BEZ obsahu BPA! Koloidní křemík pochází z přírodního vulkanického zdroje, 2000-3000 metrů hluboko v zemi. Vysrážený křemík ve vodě je přirozeně stabilní. Běžné produkty na trhu jsou synteticky zpracovávané. Patentovaný proces výrazně zvyšuje koncentraci křemíkových částic při filtrování ostatních složek ze zdroje geotermální vody. Při tomto výrobním procesu se nepoužívají žádné chemikálie, kyseliny ani zahřívací procesy. Základní pH produktu je od 8,5 až 9.
 
 
GeoSilica PURE 300ml - Koloidní křemík
 
Doplněk stravy.
GeoSilica se získává z geotermální vody hluboko v sopečné zemi Islandu bez umělých látek. Čistý přírodní produkt, který tělo mineralizuje zevnitř. GeoSilica PURE obsahuje nejvyšší koncentraci křemíku na trhu. Jeden doušek PURE pro vaše denní množství křemíku. pH 8,5

Složení: Voda, koloidní křemík
Doporučené dávkování: 10 ml (dle přiložené odměrky) nebo 1 polévková lžíce. Před použitím protřepejte! Možno přidat do nápojů.

OBSAH MINERÁLŮ NA PORCI:
Křemík 200 mg* na 10 ml (6000mg v celém balení)
*referenční hodnota denního příjmu není stanovena

Minimální trvanlivost: Uvedeno na obalu výrobku
Skladování: Po otevření vždy v lednici a spotřebujte do 3 měsíců. Neotevřené na temném, suchém a chladném místě.

Výrobce: GeoSilica Iceland hf., Flugvallarbraut 740, 262 Reykjanesbaer, Island
Země původu: ISLAND
Distributor v ČR: www.AdamRaw.cz Adam Raw, Metylovice 552, Metylovice 73949, IČ: 03452824

Upozornění: Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno těhotným. Skladujte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování za den! 
Hmotnost: 300ml

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz