Paleo Powders Hovězí varlata (Grass Fed), 180 kapslí

Kód: 4127
Neohodnoceno
Značka: Paleo Powders
1 699 Kč 1 516,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Mrazem sušené býčí žlázy s Paleo Elements Complexem™ z minerální půdy a krve.

Z pastveného dobytka Nového zélandu/Austrálie (dle šarže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

OBJEVTE SÍLU A TAJEMSTVÍ BÝČÍCH ŽLÁZ

Mrazem sušená hovězí varlata pastveného dobytka.

"Býčí koule" nebo jen hovězí varlata či žlázy - jsou jedním z nejmysterióznějších a kontroverzních orgánových paleo produktů. Jejich použití člověkem se však kromě konzumace jako speciality datuje po mnoho staletí jako přírodní živočišný doplněk zvyšující výkon a sílu válečníkům, sportovcům či gladiátorům.

VÝŽIVOVÁ HODNOTA BÝČÍCH ŽLÁZ

Od prahistorie až po současnost se na celém světě stále jedí varlata skotu, jehňat, koz a kanců jako orgánová potrava. Nejen pro živiny, ale i pro svou chuť. Skotská varlata jsou možná nejvyhledávanějším druhem. Stejně jako jakýkoli jiný produkt orgánů jsou hovězí varlata vynikajícím zdrojem živin. 

Čerstvá hovězí varlata obsahují velmi vysoké procento vody. Během lyofilizace se však veškerá voda odpaří, takže všechny výše uvedené látky se koncentrují ve výsledném prášku. Mimochodem, proces s nízkými teplotami hlavně zajišťuje, že látky zůstanou neporušené. Lyofilizované býčí žlázy nejvyšší kvality mohou být přirozenou zkratkou k rozmanitým a biologicky dostupným unikátním živinám, které v jiných potravinách prostě nenajdeme.

Hovězí varlata zůstávají záhadným a často nepochopeným produktem. Částečně je to způsobeno tím, že vysoce kvalitní zvířecí varlata není snadné najít, obecně také stále existuje faktor opovržení (etika) a skutečnost, že stále není veřejně k dispozici kompletní nutriční profil. Sušené býčí žlázy Paleo Powders jsou vyrobeny z robustních novozélandských/australských býků krmených trávou a jsou pravděpodobně nejkvalitnějším produktem tohoto typu na trhu. 

V dnešní době s takto sofistikovanými doplňky stravy již neexistuje žádná omluva, proč nejíst tradičně "od nosu k ocasu" s jednotlivými živočišnými produkty či směsí hovězích orgánů od Paleo Powders®. 100% přírodní produkty z dobytka krmeného trávou pokrývají velkou část konceptu „od nosu po ocas“. Jednoduše užívejte pět kapslí denně a zbytek doplňte jídlem. Pokud tedy jíte maso, nejezte jen svalovinu (která, pokud tvoří výhradně většinu masového jídelníčku se pak pojí s mnoha problémy), ale také tuhé části orgánů a jiných žláz tak, jak to přirozeně dělali naši předci.

MINERÁLNÍ PŮDA A KREV - SKUTEČNÁ VĚC

Obohaceno o Paleo Elements Complex™. Tento doplněk se skládá z trochy surové novozélandské hovězí krve a evropské paleosoil (minerální směsi země z doby ledové). Tím získáte další důležité doplňkové živiny k již tak velmi výživným játrům. Nikoli v extrémním množství, ale tak akorát, jen pro doplnění a obohacení jater. Výhody Paleo Elements Complex™ zahrnují další minerály a stopové prvky, stejně jako červené a bílé krvinky a imunoproteiny.

KREV JAKO DALŠÍ ZDROJ BIOAKTIVNÍCH ŽIVIN

Krev zvířat byla pro člověka často důležitým zdrojem živin, zejména v pravěku. I dnes můžete vidět takové příklady. Vezměte si moderní lovce a sběrače, jako jsou kmeny Masajů a Bodi v Africe a Inuité z arktických a subarktických oblastí. Krev jak z dobytka, který pasou, tak z divokých zvířat, tvoří cennou součást jejich stravy. Krev je totiž zdrojem hemového železa, vitamínu B12, vitamínu A, sulfátu vitamínu D3, vitamínu K2, folátu, CoQ10 a cholinu. Další složky krve, jako jsou červené a bílé krvinky, krevní destičky, imunoglobuliny, peptidy, kofaktory a enzymy. Všechny tyto jsou také přítomny v našem lyofilizovaném prášku z hovězí krve. Původ a kvalita jsou samozřejmě důležité, a proto opět používáme pouze krev výhradně novozélandských pastevních krav.

PALEO ELEMENTS COMPLEX™

Konzumace částí země, hlíny a půdy pro blahodárené účely je stará jako člověk sám. Jedlá zemina se od starověku používala pro nutriční a terapeutické účely. Geofagie, záměrné pojídání země, byla zdokumentována ve všech částech světa již od starověku. Na druhou stranu neúmyslné pojídání země bylo v historii nevyhnutelnou součástí každodenního života. Země byla konzumována v různých malých a nevyhnutelných množstvích zcela přirozeně prostřednictvím čerstvé rostlinné potravy, lovených zvířat a prostřednictvím rukou a nástrojů.

Neúmyslná a přirozená konzumace půdy poskytla výhody z hlediska živin a prospěšných mikroorganismů. Existovala však také rizika spojená s expozicí patogenním mikroorganismům. S naším minerálním půdním doplňkem Paleosoil se selektivně zaměřujeme na další nutriční aspekty, nikoli na terapeutické nebo probiotické důvody použití. Paleosoil je 100% přírodní a čistá a pochází z eolických sedimentů z evropské doby ledové.

MINERÁLNÍ PŮDA PLNÁ MINERÁLŮ A STOPOVÝCH PRVKŮ

Paleosoil obsahuje unikátní přírodní složení půdních minerálů a stopových prvků, které byly kdysi v našem každodenním životě nevyhnutelné. Obsahuje komplex minerálů a stopových prvků, který dělá rozdíl a má velký smysl (přestože jde o menší, spíše synergicky působící množství). Dokonalá přírodní směs minerálů a stopových prvků nalezených v naší paleosoil zahrnuje: křemík, vápník, draslík, hořčík, sodík, fosfor, měď, mangan, nikl a zinek.

PEČLIVĚ VYBRANÉ HOVĚZÍ MRAZEM SUŠENÉ EXTRAKTY = DOPLŇKY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Paleo Powders dodává na trh orgánové doplňky a hovězí extrakty nejvyšší kvality. Lyofilizované prášky vybraných pro naše produkty pocházejí od dobytka krmeného trávou z Nového Zélandu, Austrálie nebo Evropy (dle šarže a dostupnosti farmářů). Nepoužívají žádné suroviny zvířat ze zemí známých intenzivním chovem hospodářských zvířat, kde se často používají antibiotika.

Naopak, zvířata jsou chována s ohledem na ně samotná a životní prostředí, což znamená, že dobytek žije ve svém přirozeném prostředí, je většinu času venku, je o něj náležitě pečováno a je pečlivě sledován. To se odráží v kvalitě masa a tkání zvířat a v následně orgánových doplňcích Paleo Powders. Vzhledem k tomu, že ingredience jsou lyofilizované v syrovém stavu, živiny jako vitamíny, minerály a kofaktory jsou zachovány v nejvyšší možné koncentraci. Doplňky jsou složeny a testovány s maximální péčí. Neobsahují absolutně žádné pesticidy, hormony ani plniva a jiné balasty či zbytečná aditiva.

VÝHODY SUŠENÝCH BÝČÍCH ŽLÁZ

  • 2000 mg mrazem sušených hovězích žláz na denní dávku (5 kapslí)
  • Podpora testosteronu a mužské vitality, avšak vhodné i pro ženy jako orgánový zdroj unikátních živin
  • Syrové a lyofilizované pro maximální zachování živin, vitamínů a minerálů
  • Nejsnadnější způsob jak přidat orgány top kvality do svého jídelníčku (pro mnohé přijatelnější než konzumace čerstvých žláz)
  • Zdrojem je jen nejkvalitnější pastevní skot z Nového Zélandu či Austrálie (dle šarže)
  • Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin bez pesticidů, plniv, hormonů a bez GMO
  • S Paleo Elements Complexem™ z minerální půdy a krve
  • Kombinujte s kapslemi z jater a kostní dřeně pro maximální synergii
  • 180 kapslí po 470 mg směsi
  • 1 balení vydrží 36 dní

Složení v 1 kapsli: 400 mg hovězí varlata (mrazem sušená), 70 mg Paleo Elements Complex™ (paleosoil minerály, hovězí krev mrazem sušená), celulóza (kapsle).

Doporučené dávkování: 5 kapslí denně.

Upozornění: Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem či pro těhotné a kojící bez předchozí porady s lékařem.

Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Země původu: Austrálie/Nový Zéland (dle šarže).

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerály
Obsah: 180 kapslí
Doporučené dávkování: 5 kapslí denně
Země původu hlavní složky: Nový Zéland/Austrálie (dle šarže)
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz