Okinawa Komplex Organických Minerálů, 100 g

Kód: 3494
Neohodnoceno
1 499 Kč 1 338,39 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Speciální mikronizované Okinawa minerály pocházejí z unikátních mořských korálů (z fosilizovaných korálů Sango na Okinawě, japonském ostrově ve Východočínském moři, největším z ostrovů Rjúkjú, známém jako „modrá zóna“). Obsahují 76 esenciálních a iontových minerálů a stopových prvků s vysokým obsahem vápníku a hořčíku v přirozeném poměru lidského těla, který je 2:1. Lidské tělo je tvořeno asi ze 4 % minerály, které řídí každý orgán a všechny elektrické impulsy v těle. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidé jsou v dnešní moderní době deficitní na minerály, i přestože mnohdy užívají konvenční laciné minerální doplňky z obchodů. Je to proto, že využitelnost těchto minerálů v těle je velmi nízká a v ostatní stravě je obecně daleko méně minerálů než myslíme, kvůli rychlostnímu pěstování a chudému složení zemědělských půd a substrátů.

Mikronizované Okinawa minerály mají prokázanou vstřebatelnost 80% do 20 minut. Korál Sango je jediný korál, z přibližně 2500 druhů korálů na světě, v němž jsou obsah a proporce minerálů téměř totožné s obsahem v lidských kostech, což z něj dělá ideální doplněk při demineralizaci, poranění kostí, odvápnění jako je např. osteoporóza či jen udržování zdravé alkalické rovnováhy PH v těle. Chirurgové po celém světě dokonce používají právě tento korál při transplantaci kostí v štěpech.

Okinawa minerály jsou baleny ve vysoce kvalitní tmavě fialové sklenici Miron, která propouští pouze infračervené a ultrafialové UVA světlo. V důsledku toho má produkt mnohem delší trvanlivost a je vitalizovaný i dokonale chráněný současně.

Převaha iontových minerálů může být snadno transportována přes vysoce selektivní buněčné membrány trávicího traktu, což znamená, že tělo spotřebovává daleko méně energie na absorpci a využití je lepší i rychlejší. Složitým technickým procesem se navíc docílí mikronizovaných částic minerálů, které jsou 6x menší než většina korálových doplňků stravy. Velikost částic 7-8 μm je unikátní a ještě více optimalizuje biologickou dostupnost, vstřebávání a využití v buňkách lidského těla.

 okinawa1

Korál používaný v Okinawa Sea Coral Minerals je zkamenělý a jeho sběr a výroba nemá žádný dopad na životní prostředí. Japonská vláda kontroluje těžbu zkamenělých korálů nahromaděných na mořském dně kolem ostrovů Okinawa, aby se zajistilo, že se nepoškodí živé korálové útesy. Každá šarže tohoto produktu, klasifikovaná jako „doplněk stravy“, je testována agenturou pro potravinářské normy na kontaminaci a je zcela bezpečná a netoxická.

Proč zrovna tyto minerály?

 • Prokázána nadřazená vstřebatelnost 80 % do 20 minut.
 • Vysoký obsah hořčíku a vápníku v ideálním poměru.
 • 6x menší částice než běžné produkty z korálů.
 • Výhradně z fosilizovaných Sango korálů z Okinawy.
 • Multivitamin obsahuje všechny vitamíny, ale ne všechny minerály a stopové prvky. Proto jsou okinawské minerály ideální denně jako kvalitní multiminerál .
 • Problémy s chováním, problémy s učením, psychické potíže a poruchy vč. deprese či bolesti hlavy jsou stále častější a jsou částečně způsobeny nedostatkem základních minerálů a stopových prvků. Nedostatky mohou vzniknout již v děloze.
 • Jeden z nejčistších a nejpřirozenějších doplňků organických minerálů a stopových prvků vůbec (korál je přisedlý živočich, žijící v symbióze s mořem).
 • Voda, do které jsou přidány okinawské minerály, má hodnotu pH 10, a proto má více odkyselující účinek než ovoce a zelenina.

Příčinou demineralizace a překyselení je nedostatečný příjem a doplňování minerálů nebo látek podporujících jejich správné vstřebávání a naopak velká nadmíra demineralizujících faktorů jako např.:

 • časté pocení a pohyb,
 • užívání stimulantů,
 • nadmíra bílkovin,
 • vysoký příjem sacharidů a cukru,
 • umělé složky,
 • aditiva a léky ve stravě,
 • extrémní sportovní výkony,
 • dlouhá silová práce,
 • přejídání se a pasení se na potravinách, které při trávení co X hodin z těla odebírají další minerály

Mezi nejznámější znaky demineralzace a překyselení patří:

 • únava,
 • kazivost zubů,
 • slabá imunita a běžné nemoci,
 • křeče,
 • bolesti kloubů, svalů a kostí,
 • slabost a neschopnost soustředění,
 • slabé sportovní výkony a výsledky apod.

Okinawa2

Většina minerálních doplňků na dnešním trhu není vůbec snadno asimilovatelná v lidském těle. Jsou vyrobeny jen z anorganických minerálních látek, které jsou velmi obtížně vstřebatelné, obecně přibližně jen z 5-10% nebo méně. To např. znamená, že když budete mít 1,000 mg vápníku, tak fakticky nakonec získáte jen asi 50-100 mg + je třeba brát v potaz nároky 1g množství anorganického minerálu na tělo a hl. množství, co se uloží na špatných místech (neabsorbuje ale uloží! - např. tzv. nebezpečná kalcifikace). 

Proto je čestné doporučovat a prodávat pouze kvalitní produkty s co nejvyšší, nadřazenou vstřebatelností a navíc, pokud jsou významným zdrojem vápníku k nim vždy doporučit dbát na dostatečný denní příjem vitamínů D3 a K2 !! Ty se totiž klíčově podílejí na hospodaření s vápníkem po těle.

 Okinawa3

SLOŽENÍ:

100% fosilizovaný korál Sango z Okinawy (mikronizovaný).

Minerály a stopové prvky v 1 dávce (3 gramy):

Vápník: 684 mg (86 % DV)*
Hořčík: 330 mg (88 % DV)*
Sodík: 1 mg (0,05 % ADH), Fosfor: 0,4 mg (0,06 % ADH), Draslík: 0,15 mg (0,07 % ADH), Železo: 0,1 mg (0,7 % ADH ), Hliník: 84 mcg, Mangan: 19,5 mcg (1 % ADH), Titan: 15 mcg, Chrom: 9 mcg (22,5 % ADH), Jód: 4,2 mcg (2,8 % ADH), Lithium: 3,6 mcg, Baryum: 2,7 mcg, Nikl: 2,4 mcg, Měď: 1,5 mcg (0,2 % ADH), Zirkon: 1,5 mcg, Zinek: 1,5 mcg (0 ,02 % ADH), Vanad: 1,2 mcg, Arsenicum: 0,75 mcg, Hafnium: 0,6 mcg, Selen: 0,6 mcg, Yttrium: 0,6 mcg, Kobalt: 0,9 mcg, Beryllium: 0,6 mcg, Rtuť: 0,6 mcg, Platina: 0,6 mcg, Zlato: 0,3 mcg, Bismut: 0,3 mcg, Olovo: 0,3 mcg, Molybden: 0,3 mcg (0,6 %ADH), Niob: 0,3 mcg, Palladium: 0,3 mcg, Rubidium: 0,3 mcg, Rhenium: 0,3 mcg, Rhodium: 0,3 mcg, Ruthenium: 0,3 mcg, Tellur: 0, 3 mcg, Thorium: 0,3 mcg, Kadmium: 0,18 mcg, Casium: 0,15 mcg, Dysprosium: 0,15 mcg, Erbium: 0,15 mcg, Europium: 0,15 mcg, Gallium: 150 mcg, Gadolinium: 0,15 mcg, Germanium: 0,15 mcg, Holmium: 0,15 mcg, Indium: 0,15 mcg, Iridium: 0,15 mcg, Lutecium: 0,15 mcg, Neodym: 0,15 mcg, Praseodym: 0,15 mcg, Antimon: 0,15 mcg, Samarium: 0,15 mcg, Tantal: 0,15 mcg, Terbium: 0,15 mcg, Thallium: 0,15 mcg, Stříbro: 0,15 mcg.
*Procento doporučené denní dávky uvedené v zákoně o potravinách a komoditách.

Aplikace a dávkování (přiloženou 1g odměrkou):

Těhotné ženy: 1–3 odměrky denně. Děti: Kojící ženy užívají vlastní dávku (1-2 odměrky denně). Jakmile začne přikrmování, můžete každý den přidat špetku do tekutiny, jako je pokračovací mléko, pyré, kaše, jogurt či voda. Děti do 12 let: ½ – 1 odměrka denně. Pro „vytížené“ děti nebo děti, které se necítí dobře: 1 – 2 odměrky denně. Při bolestech svalů a regenerace: 1 až 2 odměrky denně. Dospělí a děti od 12 let: 1 – 3 odměrky denně. Se slabými zuby / počátečními kazy: 1 odměrka denně ve vodě, nejlépe pijte po celý den, zejména po jídle a po případných sladkých svačinách. Před spaním si navíc slabá místa natřete trochou prášku přímo. Minerály se vstřebávají na místě. Opravdu to funguje! Myslete na svou denní dávku vitaminu D3 a K2 pro optimální vstřebávání. Při osteoporóze a po zlomenině kosti: 2-3 odměrky denně. Sportovci: 2 odměrky denně. V případě potíží s překyselením: 2 odměrky denně. 

Uchovávejte uzavřené a mimo dosah malých dětí.
Po otevření lze skladovat 4 roky.
1 odměrka jež je součástí balení = 1g minerálního prášku (100 odměrek obsahu v balení)

Fakta

 • Tento produkt je 100% čistý a neobsahuje žádné přísady a plniva.
 • Okinawské minerály pocházejí z mrtvých korálů, které po přísně regulované sklizni nabízí prostor pro nové živé korály.
 • Každá šarže okinawských minerálů je přísně testována a kontrolována na všechny možné kontaminanty z moře.
  Aplikace
 • Okinawské minerály lze použít jako doplněk k multivitaminovému nebo zelenému (greens) produktu.
 • Lze přidávat do běžného jídla, polévek a nápojů, do pitíček a kaší dětem apod.
 • Okinawské minerály pomáhají tělu čelit překyselení.
 • Okinawské minerály lze použít při pálení žáhy.
 • Okinawské minerály pomáhají odkyselovat střeva, což zlepšuje vstřebávání živin a zvyšuje účinnost např. probiotik. 
 • Okinawské minerály lze použít hl. pro zuby, kosti, svaly a klouby.
 • Při ztrátě energie sportem, saunou a horkým počasím.
 • Doplňování elektrolytů.

Souhrn

DOPLNĚK STRAVY. OKINAWSKÉ MINERÁLY.

Obsah: 100 gramů

Obal: Tmavě fialové sklo Miron

Země a kontinent původu: Japonsko, Asie

Typ produktu: multiminerál, superpotravina z moře

Informace o alergenech: Obsahuje vápník, hořčík a stopové prvky

Doporučené dávkování: Denně 1 – 3 odměrky prášku (z dodané odměrky v balení). Lze přidávat do běžného jídla, polévek a nápojů, do pitíček a kaší dětem apod.

Známé vedlejší účinky: Nejsou známy žádné nežádoucí účinky.

Skladování: Na temném, suchém a chladném místě.

Upozornění: Pokud jste těhotná, kojící, trpíte nějakou nemocí nebo stavem nebo užíváte léky, před použitím se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

bublina a nařízení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz