Vitamín D3 - 12,6 ml

Kód: 56
Neohodnoceno
620 Kč 539,13 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
22.12.2021
Položka byla vyprodána…

D3 Serum je přírodním, živým a bohatým zdrojem vitamínu D3. Tento bioaktivní vitamín D3 poskytuje podporu kardiovaskulárnímu a imunitnímu systému a zároveň pomáhá vstřebávání vápníku, podporujícího zdraví kostí a zubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč užívat vitamín D3?

  • je nezbytný pro zdravou strukturu a funkci svalů a kostí
  • je důležitý pro zdraví zubů
  • pomáhá při absorbci a ukládání vápníku a fosforu
  • je potřebný pro dělení buněk
  • pomáhá udržovat správnou funkci svalů při stárnutí
  • blahodárný vliv na imunitní systém

Složení: vitamín D3, panenský olivový olej, vitamín E

Součástí balení není kapátko. Jedná se o dočasnou šarži.

Doporučené dávkování: 1 kapka (cca 0,022 ml) obsahuje 1000 IU (25 µg 500 %*)

Skladování: Uchovávej v chladu a v suchu.

Obsah: 12,6 ml (572 denních dávek)

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.


Tento vitamín dle mého názoru hraje velice důležitou roli pro celkové zdraví těla a psychické pohody. Spouští stovky reakcí a díky němu správně pracují Vaše hromony a imunita. Rozhodně bych nepodceňoval podávání v zimích měsících. Popřemýšlejte někdy, proč koncem zimy je nejvíce sebevrahů. Mají deprese hlavně a právě kvůli nedostatku vitamínu D, který jinak zajišťuje klid a vyrovnanost. O tomto vitamínu by se dala asi napsat kniha, je však na každém, jestli bude zjištovat další informace. Je dobré ho podávat ještě s vitamínem K2 a velmi důležitý je i hořčík a vápník. Tyto čtyři látky dokáží v těle skutečně divy... Další informace až třeba v nějakém článku nebo na osobní dotaz. Každopádně lahvička vydrží dlouho a je možno kombinovat třeba s kysaným zelím, ve kterém se nachází K2, v hořké čokoládě zase hořčík... Je na každém, jak látky přijímá, nezapomínejte však, že většina stravy už není svým složením to, co bývala...