Lumbrokinase Enzymes - 30 kapslí

Kód: 2531
Neohodnoceno
Značka: Dr. Mercola
1 149 Kč 999,13 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.6.2022

Většina bakterií v našem těle vytváří biofilmy. Biofilmy jsou kolonie, které umožňují přežití těchto mikroorganismů. Vytvářejí slizké látky z polysacharidů nebo molekul cukru, DNA, minerálů, jako je železo, vápník a hořčík, které ukradnou z vašeho těla, a také z fibrinu. Jakmile se vytvoří biofilm, mohou se připojit další typy mikrobů. I když některé biofilmy mohou být prospěšné, většina z nich není pro vaše zdraví tkání a orgánů žádoucí. Biofilmy umožňují bakteriím zůstat ve skrytu před imunitním systémem. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Lumbrokináza obsahuje fibrinolytické enzymy - tyto enzymy pomáhají vašemu tělu odstraňovat fibrin, sraženiny a biofilmy, které mohou skrýt bakterie a umožnit jim uniknout detekci. Pochází ze žížaly Lumbricus rubellus, je téměř 30-krát silnější než nattokináza a přibližně 300-krát silnější než serrapeptáza. 1 kasple se zpožděným uvolňováním obsahuje 40 mg lumbrokinázových enzymů. V současné době existuje několik proteolytických enzymů, které mohou pomoci rozložit fibrin a biofilmy. Patří zde pankreatické enzymy, bromelain, nattokináza, serrapeptáza a lumbrokináza. Lumbrokináza - jedná se o skupinu velmi silných a nových fibrinolytických enzymů pocházejících z žížal.žížala Lumbricus rubellus

Vědci zjistili, že EFE z L. rubellus není jeden, ale směs šesti enzymů - všech složek serinové proteázy s různými fibrinolytickými aktivitami. Enzymy jsou účinné při rozpadu fibrinu a fibrinového proteinu, který drží matici biofilmu pohromadě. Ze všech proteolytických enzymů nebo enzymů štěpících bílkoviny se pouze serrapeptáza a nattokináza podobají lumbrokináze, pokud jde o fibrinolytickou aktivitu.

  • Lumbrokináza je téměř 30-krát silnější než nattokináza, enzym z natta.
  • Přibližně 300-krát silnější než serrapeptáza - enzym extrahovaný z bource morušového.

Jak vznikají kolonie biofilmů v našem těle 

Většina bakterií v našem těle vytváří biofilmy. Biofilmy jsou kolonie, které umožňují přežití těchto mikroorganismů. Vytvářejí slizké látky z polysacharidů nebo molekul cukru, DNA, minerálů, jako je železo, vápník a hořčík, které ukradnou z vašeho těla, a také z fibrinu. Jakmile se vytvoří biofilm, mohou se připojit další typy mikrobů. I když některé biofilmy mohou být prospěšné, většina z nich není pro vaše zdraví tkání a orgánů žádoucí. Biofilmy umožňují bakteriím zůstat ve skrytu před imunitním systémem. Je to z velké části kvůli vnějšímu polysacharidovému ochrannému krytu biofilmu, který zahrnuje fibrinový protein.

Biofilmy mohou poškodit povrchy, ke kterým se připojují. Navíc mohou chrlit toxiny a zbavit vaše tělo minerálů. Pokud se stanou dostatečně velkými, mohou biofilmy způsobit překážku. Kde tedy tyto biofilmy vznikají? Tyto vrstvy se mohou tvořit téměř kdekoli například v ústech, dutinách, uších, srdci, tepnách, ledvinách, močovém měchýři a zažívacím traktu. Váš GI trakt je ideálním místem pro bakterie a tvorbu a přežití jejich biofilmů. Obzvláště pokud je vaše střevní výstelka poškozena. Aktivitu biofilmů lze regulovat správnou výživou, probiotickými kulturami a proteolytickými enzymy.

Animace ukazuje princip vzniku:

Složení na 1 kapsli : Dr. Mercola Enzyme blend - 2000 FU

  • Lumbrokinaza - 40 mg
  • Proteáza - 4 mg

Složení komplet 

  • Enzymy,
  • organic rýžová slupka, 
  • kapsle s oddáleným uvolňováním (HPMC celulóza, pektin),
  • MCT olej

Balení obsahuje : 30 kapslí

Upozornění: Neužívat společně s léky proti srážení krve. 
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

bublina a nařízení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení