Zubní kartáček Curanatura Bamboo - 100% přírodní - extra jemný

Kód: 145
Neohodnoceno
89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.9.2024
Položka byla vyprodána…

Zubní kartáčky Curanatura jsou 100% zdravotně nezávadné, s bambusovou rukojetí a biologicky rozložitelnými štětinami, které jsou jemné k zubům i dásním a umožňují pohodlně odstranit zubní plak. Délka štětinek je 11 mm, jsou uložené jsou ve 4 řadách.

Přírodní zubní kartáčky Curanatura nabízíme ve dvou variatnách pro dospělé:

  • Health - jemné 
  • Bamboo - extra jemné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní kartáčky Curanatura jsou 100% zdravotně nezávadné, s bambusovou rukojetí a biologicky rozložitelnými štětinami, které jsou jemné k zubům i dásním a umožňují pohodlně odstranit zubní plak. Délka štětinek je 11 mm, jsou uložené jsou ve 4 řadách. Přírodní zubní kartáčky Curanatura nabízíme ve dvou variatnách pro dospělé:

  • Health - jemné 
  • Bamboo - extra jemné

Kartáček Curanatura Bamboo je osazen měkkými, extra jemnými štětinkami, které jsou vyrobeny z extra jemných, obnovitelných a biologicky odbouratelných přírodních vláken z bambusové celulózy o tloušťce 0,13 mm s hustotou 80 štětin na dírku. Díky jeho měkkosti je vhodný pro zdravé čištění zubů a je obzvlášť doporučovaný pro čištění citlivých zubů a dásní.

Tento zubní kartáček je z mnoha hledisek nejzdravější volba. Je vyroben z tepelně ošetřeného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na planetě Zemi. Obsahuje látku zvanou bambusový kun, která je přirozeně antibakteriální a poskytuje dřevu ochranu proti bakteriím, plísním a jiným škůdcům. Štětinky kartáčku jsou vyrobeny z biologicky rozložitelných vláken z bammusové celulózy a kartáček jako celek je beze zbytku ekologicky kompostovatelný. Neobsahuje příměsi ftalátů ani bisfenolu A. Obal je vyroben z recyklovaného papíru.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz