VITAMÍN D VE SPREJI, 1000 IU PER STŘIK

Kód: 1400
Tip
Neohodnoceno
Značka: Dr. Mercola
499 Kč 433,91 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2022

Během dlouhých šedivých zimních měsíců budete možná muset doplnit svůj vitamín D3, pokud nemáte přístup k bezpečnému soláriu. Nicméně, dokonce i v létě jsou mnozí z nás jako novodobí „ jeskynní lidé “. Většina lidí se i v letním období jen velmi málo vystavuje pobytu na slunci. Důvodem může být práce uvnitř budovy během doby vrcholného slunečního světla, aby se zabránilo horku, nebo také kulturní zvyklosti v odívání. Vitamin D ručí za velmi složité metabolické procesy. Vědci věří, že vitamin D nabízí širokou škálu základních biologických funkcí týkajících se mnoha aspektů našeho zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr. Mercola VITAMÍN D VE SPREJI, 1000 IU PER STŘIK

Popis

Pravděpodobně dorazíte do práce, zatímco je slunce ještě nízko. Možná vyjdete ze své kanceláře do auta, abyste si zajeli na oběd, nebo jíte přímo u stolu a domů se pak dostanete až ke konci dne, kdy je slunce již daleko za svým vrcholem, natož aby ještě mohlo optimalizovat váš vitamín D. Dokonce, i když se dostanete přes poledne ven, může to být jen na pár chvil. Dále je rovněž pravděpodobné, že na sobě máte dlouhé rukávy i dlouhé kalhoty, bránící slunci proniknout k vaší pokožce. Zároveň je možné, že po dlouhé zimě a bez žádného pobytu na sluníčku vaše pokožka začíná letní sezónu s velmi podprůměrnou hladinou vitamínu D. Vitamín D podporuje váš celkový zdravotní stav. Nedávné objevy naznačují, že má podstatně rozsáhlejší účinky než jen pro zdraví našich kostí.

Výzkumy naznačují, že až 85% lidí by mohlo trpět nedostatkem vitamínu D, aniž by o tom věděli. To znamená, že mají zhoršené zdraví. Ve skutečnosti někteří vědci vyžadují urgentní opatření. Proč? Protože současné vědecké výzkumy dokazují, že všechny buňky a tkáně v těle jsou receptory vitamínu D – a docházejí tak k závěru, že všechny buňky a tkáně potřebují ke svému správnému fungování vitamín D. Nejen to, vitamín D je zodpovědný za regulaci více než 2000 genů v těle. Vitamin D ručí za velmi složité metabolické procesy. Vědci věří, že vitamin D nabízí širokou škálu základních biologických funkcí týkajících se mnoha aspektů našeho zdraví.

Přírodní sprej s vitamínem D3

Nejnovější průlom v doplnění vitamínu D3 nepřichází jako pilulky, tablety, kapsle, gelové kapsle nebo kapalina. Je to vitamín D3 ve spreji, se snadným způsobem užívání a s odměřeným dávkováním.

Vitamin D Sprej poskytuje:

 • 1000 IU vitamínu D3 v každém střiku
 • Bez umělé vůně, barev ani konzervačních látek
 • Bez cukru, škrobu, kukuřice, pšenice, sóji, lepku, vajec, soli nebo mléčných složek
 • Pohodlné odměřené dávkování
 • Sprej bez aerosolu

Podpora vysoké vstřebatelnosti vitaminu D

Vitamín D ve spreji je dodáván do vašeho těla v takové formě, že ho tělo může okamžitě začít využívat. Stručně řečeno, stříknete si jemnou mlhu tohoto spreje do úst, polknete, a základní živiny jsou rychle dodány do vašeho oběhového systému, tkání a buněk. Drobné nanodroplety™ v každém spreji jsou určeny k uvolnění vitamínu D3 ustáleným, časově řízeným způsobem, který zaručuje dlouhodobý užitek a ještě další posílení účinnosti.

Proč sáhnout po spreji

Dr. Mercola objevil americkou společnost, která používá nanotechnologie k rozvoji patentovaných NanoMist®, které zmenšují velikost molekuly D3 do mikroskopických nanodropletů™. Jedná se o velmi dobře vstřebatelnou sublingualní formu vitamínu D3.

Docela jednoduše, D3 ve spreji je dodáván do vašeho těla v takové formě, že ho tělo může okamžitě začít využívat. Stručně řečeno, stříknete si jemnou mlhu tohoto spreje do úst, polknete, a základní živiny jsou rychle dodány do vašeho oběhového systému, tkání a buněk. Drobné nanodroplety™ v každém spreji jsou určeny k uvolnění vitamínu D3 ustáleným, časově řízeným způsobem, který zaručuje dlouhodobý užitek a ještě další posílení účinnosti.

Jak pravděpodobně víte, vitamín D je rozpustný v tucích, přičemž mohou vzniknout problémy s jeho absorpcí. To je důvod, proč je lepší používat jeho olejovou formu a vyhnout se suchým tabletám. Nanosprej může být tím v současné době nejlepším způsobem, jak nakládat s touto životně důležitou živinou. Rozhodující je, že Sunshine Mist Vitamín D Spray je bez povzbuzujících látek, obsahuje pouze přírodní suroviny a chutná! A co je nejlepší, je balený v praktické neaerosolové lahvičce s odměřenými dávkami, která se snadno vejde do vaší kapsy nebo kabelky. Při konstantním dávkování vitamínu D3 potřebujete přibližně 3 měsíce nepřetržitého dávkování, abyste dosáhli zvýšení a ustálení hodnoty v krvi. Optimální hodnota je stanovena v rozpětí 30-80 mcg/l. Názory na optimální hodnoty se liší v průměru je uváděno 40-60 mcg/litr (40-60 ng/ml

Důležitost vitamínu D

Příliš málo vitaminu D nemusí mít žádné zjevné příznaky navenek. Přesto vitamín D (konkrétně vitamín D3) podporuje neuvěřitelnou škálu systémů a funkcí v těle:

 • Zdravé srdce
 • Dlouhověkost buněk a buněčnou tvorbu
 • Zdravou pokožku
 • Zdravou slinivku
 • Proces stárnutí
 • Spánek
 • Sluch
 • Zdravé reprodukční orgány
 • Sportovní výkony
 • Zdravý zrak
 • Zdravý cévní systém
 • Zdravé dýchání
 • Imunitu… Většina lidí se cítí v lepším zdravotním stavu během letních slunečních měsíců – udivuje vás, proč?
 • Zdravou náladu a pocit pohody
 • Váhu včetně metabolismu cukrů a tuků
 • Vlasy a vlasové folikuly
 • Silné a zdravé kosti a absorpci vápníku
 • Svaly
 • Správné trávení a vstřebávání jídla

Lidé s nadváhou

Jedinci, kteří mají nadváhu, mívají často podstatně vyšší potřebu vitamínu D, protože vitamín D je rozpustný v tucích a skrytý v jejich tuku.

Těhotné ženy

Nové důkazy naznačují, že hladina vitamínu D během těhotenství může být zásadně důležitá pro vás a vaše dítě.

Starší lidé

Jste ve věku, kdy vaše pokožka ztrácí schopnost vytvářet vitamín D. Navíc mají starší lidé tendenci trávit více času doma.

Lidé tmavé pleti

Lidé s tmavší barvou pleti mají vyšší hodnotu melaninu, který blokuje UVB záření a omezuje schopnost těla produkovat vitamín D3. A co víc, vitamín D se velmi vzácně vyskytuje v potravinách a je k dispozici pouze ve velmi omezeném množství ve vejcích, játrech a tučných rybách.

Vitamín D ve spreji, doplněk stravy, 25 ml

Složení – 1 střik dle DDD (doporučené denní dávky), 0,13 ml = 1 střik = 1000 I.U. = 25 mcg), celkem 190 dávek na balení %DDD
Vitamín D3 (cholecalciferol) 1000 I.U. 500% (25 mcg)

Složení: cholecalciferol (zdroj: lanolin cholesterol z ovčí vlny - nezáleží z jakého zdroje je cholecalciferol, ale záleží na čistotě zpracování a čištění od reziduí), voda, celulóza, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, xantanová guma (rostlinný základ), kyselina citronová, sorban draselný (přírodní zdroj: bobule - kyselina sorbová + hydroxid draselný), Stevia (extrakt z listu Stevia rebaudiana Bertoni), Tokoferoly (vitamin E), extrakt z rozmarýnu (list)

Doporučené dávkování (dle DDD): 1 střik do dutiny ústní jedenkrát denně = 1000 I.U.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení