AIR® (směs na dýchání)

Kód: 1646
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
810 Kč 669,42 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

 Směs Air je účinná směs esenciálních olejů, které udržují pocit čistých dýchacích cest a uvolněného dýchání. Dokáží také ničit škodlivé vzdušné patogenybakterie a viry, které by mohly poškodit náš tělesný systém. Je ideální pro rozptylování v ložnici před spaním. Air můžete aplikovat na hruď, záda nebo na spodní část chodidel, abyste dosáhli uklidnění smyslů. Olej z vavřínových listů a  eukalyptus podporují pocit uvolněných dýchacích cest. Mátový olej má vysoký obsah mentolu, který má uklidňující účinky na naše dýchání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Často se doslova dusíme smutkem. Plíce a průdušky jsou zúžené, což zabraňuje vzduchu a emocím v uvolnění. Příčinou tohoto stavu je, že se cítíme být nemilovaní a truchlíme nad neobdrženou láskou. Následně nedůvěřujeme a bojíme se otevřít druhým. Zdravé dýchání povzbuzuje v propuštění smutku a přijímání opravdové lásky a uzdravení. Podporuje náš vztah s duchovnem a prohlubuje naše spojení se životem. Vyzývá nás, abychom „vydechli“ vše, co nám již neslouží a „vdechovali“ nové bez obav. 

doTERRA Air je pozoruhodná směs éterických olejů, která napomáhá udržovat pocit čistých dýchacích cest a snadného dýchání.

doTERRA Air lze aplikovat lokálně na hrudník, záda nebo dolní část chodidel nebo rozptýlit v noci pomocí difuzéru, aby se uklidnily smysly a podpořil klidný spánek.


Tipy na použití:

  • nakapejte do difuzéru, inhalujte přímo z dlaní nebo vetřete na hrudník nebo plosky nohou,
  • kápněte do difuzéru před spaním pro podporu klidného prostředí,
  • pro uvolnění dýchacích cest a podporu zdravého dýchání nejlépe nanášejte přímo na hruď anebo záda, u dětí zřeďte nosným olejem,
  • osobní parfém – smíchejte 1 kapku s cca 10 kapkami nasného oleje a naneste na pokožku na krku, šíji a zápěstí,
  • pro použití do koupele smíchejte 5 kapek s cca 5 ml kokosového oleje. Do koupele přidejte až ve chvíli, kdy máte vodu napuštěnou, v opačném případě se mohou esence vypařit ještě před koupelí.

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi esenciálních olejů
Typ výrobku: Směs esenciálních olejů
Složení: Citron, Eukalyptus, Kardamom, Máta peprná, Ravensara, Ravintsara, Tea Tree, Vavřín
Emoční označení: Směs nadechnutí se
Aromatický popis: čerstvá, horká, mátová, vzdušná
Emoční působení: nedostatek, smutek, úzkosti, žal, zoufalství
Tělesné působení: dýchání, horko
Objem: 15 ml