Vitalvibe Chlorella tablety, 1200 ks

Kód: 64
Neohodnoceno
Značka: Vitalvibe
799 Kč 713,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Položka byla vyprodána…

Chlorella je jednobuněčná mikro řasa, o které se říká, že je nejbohatším přírodním zdrojem chlorofylu (5% nebo dokonce více), který pomáhá zvyšovat počet červených krvinek v lidském těle. Tento doplněk stravy se skládá z 55 % z bílkovin a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlorella se nachází ve stojatých vodách bohatých na organickou hmotu a ve vlhké půdě. Kultivovaná chlorella roste ve sladkovodních rybnících pod přísným dohledem. Po vypěstování hlavní kultury pro dosažení správných koncentrací se buňky chlorelly vyčistí a dehydrují. Po dlouhou dobu byla problémem stravitelnost řasy. Dezintegrace buněčné stěny chlorelly probíhá krátkodobým zvýšením teploty a tlaku, kdy dochází k prasknutí buňky. Časově je proces nastaven tak, aby po prasknutí vysoká teplota nezničila bohatství látek uvnitř buněk chlorelly. Prášek je po usušení slisován do tablet.

Chlorella je bohatým zdrojem bílkovin (55 %) srovnatelných s těmi, které se nacházejí v živočišných produktech. Je v ní zastoupeno všech 8 esenciálních aminokyselin, obsahuje vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín E a beta karoten a minerály železo, zinek, fosfor, draslík, jód a vápník. Rovněž je bohatá na chlorofyl, který zlepšuje nasycení hemoglobinu v krvi kyslíkem. Některé výzkumy ukazují, že chlorofyl má schopnost se sám přetvářet v hemoglobin (dochází k záměně hořčíku v porfynovém jádru za železo). Mnoho živin v řase také působí jako antioxidanty, takže neutralizují volné radikály. Buněčná stěna chlorelly obsahuje i stravitelnou vlákninu.
 
Tato chlorella pochází od taiwanského výrobce s dlouholetou tradicí pěstování chlorelly, v podmínkách obdobných ekologickému zemědělství. Na evropském trhu je exklusivní. Každá šarže je řádně testována, proto ručíme za stálou kvalitu.
Proč tato chlorella není BIO ?

Přestože tato chlorella splňuje veškeré normy a testy odpovídající standardům ekologické produkce (BIO certifikátu), v ČR ji evropský trh neumožňuje označit jako BIO. Taiwanští pěstitelé chlorellu necertifikují, protože v Taiwanu tento typ testování není potřeba. Faktem však zůstává, že Taiwan patří mezi producenty chlorelly pyrenoidosy s nejvyšší kvalitou na světě.  

Doporučené dávkování: dospělí 4-6 tablet 3x denně, děti od 3 let 1-3 tablety denně s vodou, džusem nebo smoothie. 
Složení: 100% Chlorella pyrenoidosa s dezintegrovanou buněčnou stěnou. 
Balení obsahuje 1 200 tablet. 
Celková hmotnost včetně obalu: 400 g 
Země původu: Taiwan 
Vegan, bez lepku.
Upozornění : chlorella může snižovat krevní tlak. Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Před užíváním se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.
Skladování : Skladujte na chladném, temném a suchém místě. Ukládejte mimo dosah dětí.

Kontrainfikace: Není doporučeno konzumovat společně s vitamínem C. Pokud užíváte léky, berte chlorellu vždy s odstupem 1 hodiny. Při užívání léků na snížení srážlivosti krve (Warfarin), konzultujte užívání chlorelly s lékařem a lékárníkem. 

bublina a nařízení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz