Dr. Mercola - Multivitamín pro dospělé, 240 tablet

Kód: 112
Neohodnoceno
Značka: Dr. Mercola
1 449 Kč 1 260 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Multivitamín pro dospělé Whole Food je plný základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů, zcela přírodní, bez jakýchkoliv hlavních potenciálních alergenů a zcela bez přísad. Multivitamín pro dospělé je vyroben ze syrových potravin. Je založený na syrových potravinách je tak blízko k přírodě, jak jen je to možné! Dr. Mercola pracoval společně se svým týmem mnoho měsíců na vytvoření ideálního multivitamínu a hledal toho nejlepšího možného výrobce. Každá dávka je plná základních vitamínů, minerálů a důležitých antioxidantů. Všechno, co můžete očekávat od dobrého multivitamínu, je zde.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Máte-li hektický životní styl a spoléháte zcela na zpracované potraviny a rychlé občerstvení, pravděpodobně z potravy nedostáváte všechny zdravé živiny, které vaše tělo potřebuje. V ideálním případě by pro vás bylo nejlepší dostávat veškerou výživu z vysoce kvalitních nezpracovaných potravin. Nemusí to být praktické ani možné to dělat na 100% po celý váš život..
Multivitamíny pomáhají podpořit vaše optimální zdraví a silný imunitní systém, poskytují podporu na obranu proti rostoucímu počtu starostem se zdravím. Když podnikneme aktivní kroky, včetně užívání multivitamínu, abychom pomohli zachovat a posílit dobré zdraví a pocit pohody, je to asi to nejlepší, co můžeme pro sebe – a své zdraví udělat.

Na rozdíl od mnoha jiných multivitamínů, je multivitamín pro dospělé vyroben ze syrových potravin. To jej dělá tak přírodním, jak je to jen možné, což znamená, že vaše tělo je o to více snadno absorbuje a využívá. Stejně důležité jako to, že je založen na syrových potravinách, je i výběr výrobce, kterého Dr. Mercola vybral pro výrobu multivitamínu. Společnost má certifikaci ISO 9001 a ISO 17025, ale také osvědčení NSF (National Science Foundation). Opravdu velmi vysoký standard! Dr. Mercola vybral přirozené zdroje pro jednotlivé složky Multivitamínu pro dospělé podle dvou faktorů:
  • látky jsou založeny na celých, neporušených nebo syrových potravinách
  • jejich vysoká biologická dostupnost (vstřebatelnost pro organismus)
 
Potraviny obsažené v multivitamínu: červené víno, borůvka, česnek, extrakt ze zeleného čaje, klíčící ječmen, listová zelenina a šťáva, brokolice, květák, spirulina, chlorela, zelená papája (extrakt), červená řepa (extrakt), jablečný pektin, bromelain, šípky, bioflavonoidy z citrusů, rutin, hesperidin.
 
Není určeno pro děti, tento multivitamín byl navržen speciálně pro potřeby dospělých.
 
Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.