Dr. Mercola Lumbrokinase Enzymes (směs enzymů lumbrokináza a proteáza), 30 kapslí

Kód: 2531
Neohodnoceno
Značka: Dr. Mercola
1 149 Kč 1 025,89 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Většina bakterií v našem těle vytváří biofilmy. Biofilmy jsou kolonie, které umožňují přežití těchto mikroorganismů. Vytvářejí slizké látky z polysacharidů nebo molekul cukru, DNA, minerálů, jako je železo, vápník a hořčík, které ukradnou z vašeho těla, a také z fibrinu. Jakmile se vytvoří biofilm, mohou se připojit další typy mikrobů. I když některé biofilmy mohou být prospěšné, většina z nich není pro vaše zdraví tkání a orgánů žádoucí. Biofilmy umožňují bakteriím zůstat ve skrytu před imunitním systémem. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lumbrokináza obsahuje fibrinolytické enzymy - tyto enzymy pomáhají vašemu tělu odstraňovat fibrin, sraženiny a biofilmy, které mohou skrýt bakterie a umožnit jim uniknout detekci. Pochází ze žížaly Lumbricus rubellus, je téměř 30-krát silnější než nattokináza a přibližně 300-krát silnější než serrapeptáza. 1 kasple se zpožděným uvolňováním obsahuje 40 mg lumbrokinázových enzymů. V současné době existuje několik proteolytických enzymů, které mohou pomoci rozložit fibrin a biofilmy. Patří zde pankreatické enzymy, bromelain, nattokináza, serrapeptáza a lumbrokináza. Lumbrokináza - jedná se o skupinu velmi silných a nových fibrinolytických enzymů pocházejících z žížal.žížala Lumbricus rubellus

Vědci zjistili, že EFE z L. rubellus není jeden, ale směs šesti enzymů - všech složek serinové proteázy s různými fibrinolytickými aktivitami. Enzymy jsou účinné při rozpadu fibrinu a fibrinového proteinu, který drží matici biofilmu pohromadě. Ze všech proteolytických enzymů nebo enzymů štěpících bílkoviny se pouze serrapeptáza a nattokináza podobají lumbrokináze, pokud jde o fibrinolytickou aktivitu.

  • Lumbrokináza je téměř 30-krát silnější než nattokináza, enzym z natta.
  • Přibližně 300-krát silnější než serrapeptáza - enzym extrahovaný z bource morušového.

Jak vznikají kolonie biofilmů v našem těle 

Většina bakterií v našem těle vytváří biofilmy. Biofilmy jsou kolonie, které umožňují přežití těchto mikroorganismů. Vytvářejí slizké látky z polysacharidů nebo molekul cukru, DNA, minerálů, jako je železo, vápník a hořčík, které ukradnou z vašeho těla, a také z fibrinu. Jakmile se vytvoří biofilm, mohou se připojit další typy mikrobů. I když některé biofilmy mohou být prospěšné, většina z nich není pro vaše zdraví tkání a orgánů žádoucí. Biofilmy umožňují bakteriím zůstat ve skrytu před imunitním systémem. Je to z velké části kvůli vnějšímu polysacharidovému ochrannému krytu biofilmu, který zahrnuje fibrinový protein.

Biofilmy mohou poškodit povrchy, ke kterým se připojují. Navíc mohou chrlit toxiny a zbavit vaše tělo minerálů. Pokud se stanou dostatečně velkými, mohou biofilmy způsobit překážku. Kde tedy tyto biofilmy vznikají? Tyto vrstvy se mohou tvořit téměř kdekoli například v ústech, dutinách, uších, srdci, tepnách, ledvinách, močovém měchýři a zažívacím traktu. Váš GI trakt je ideálním místem pro bakterie a tvorbu a přežití jejich biofilmů. Obzvláště pokud je vaše střevní výstelka poškozena. Aktivitu biofilmů lze regulovat správnou výživou, probiotickými kulturami a proteolytickými enzymy.

Animace ukazuje princip vzniku:

Složení na 1 kapsli : Dr. Mercola Enzyme blend - 2000 FU

  • Lumbrokinaza - 40 mg
  • Proteáza - 4 mg

Složení komplet 

  • Enzymy,
  • organic rýžová slupka, 
  • kapsle s oddáleným uvolňováním (HPMC celulóza, pektin),
  • MCT olej

Balení obsahuje : 30 kapslí

Upozornění: Neužívat společně s léky proti srážení krve. 
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Produkt nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék a není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Účelem informací zde uvedených není zvýšení spotřeby a výdeje produktů. Nevybízíme vás k nevhodnému, nestřídmému nebo neopodstatněnému užívání produktů. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták, účinné látky a použití produktů konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

bublina a nařízení

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz