Wintergreen ( olej oddání se )

Kód: 3173
Neohodnoceno
Značka: doTERRA
1 010 Kč 834,71 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.1.2022

Esenciální olej doTERRA Wintergreen ( libavka ) pochází ze stálezeleného keře. Pyšní se uklidňujícími a stimulujícími vlastnostmi získané z venkovských hor Nepálu, poskytující svěží a povznášející vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DoTERRA Wintergreen ( libavka )

Popis

Wintergreen esenciální olej se získává z listů plazivého keře, který se nachází v jehličnatých oblastech. Hlavní chemická složka je methylsalicylát, který se díky svým uklidňujícím vlastnostem používá v krémech a masážních směsích. Díky jeho chuti o najdeme v malém v bonbónech, zubních pastách a žvýkačkách. Při difúzi má olej Wintergreen osvěžující vůni, která je povznášející a stimulující.

Prostřednictvím doTERRA Co-Impact Sourcing ® pochází zdroj Wintergreen z Nepálu, kde je volně sklizen venkovskými vesničany a poté destilován komunitními destilačními zařízeními. Tento proces vytváří zvýšenou ekonomickou příležitost pro velmi vzdálené regiony ve venkovském Nepálu.

Využití

  • Wintergreen olej má při aplikaci na pokožku hřejivý účinek a je vynikající jej použít jako uklidňující masáž. Zřeďte jej nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky.
  • Pro uklidňující koupel přidejte 1–2 kapky esenciálního oleje 

EMOČNÍ PŮSOBENÍ

Tvrdohlavým jedincům může pomoci vzdát se potřeby mít za každou cenu pravdu. Olej Wintergreen nás učí, jak dodat duši sílu a zbavit se negativity a bolesti. Také nás učí, že život není boj a nejsme na něj sami. Wintergreen očišťuje srdce, ve kterém se nahromadily negativní nánosy, a celkově oblast srdce oživuje a dává prostor světlu a radosti.

Pro ty, které tíží smutek nebo pesimismus, navrací wintergreen srdci odvahu a radost ze života a připomíná, že za život je třeba být vděčný a užívat si ho.

Návod k použití

Difuzér: Použijte tři až čtyři kapky.
Místní použití: Aplikujte jednu až dvě kapky zředěné olejem na požadované místo.

Tento olej je certifikován Kosher.

Upozornění : Ne pro vnitřní použití. Možná citlivost kůže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo jste v péči lékaře, poraďte se se svým lékařem. Vyhněte se kontaktu s očima, vnitřními ušima a citlivými oblastmi.

Primární výhody

  • skvělý pro hřejivou uklidňující masáž po cvičení
  • má osvěžující vůni, která je povznášející a stimulující
  • používán ve žvýkačkách, bonbónech a zubních pastách k aromatizaci

Aromatický popisSladká, mátová, osvěžující

Metoda sběru : Parní destilace

Část rostliny : List

Hlavní složky : Methylsalicylát

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací se proto odkazujte na jiné zdroje. 

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální oleje (jednodruhové)
Typ výrobku: Jednodruhový esenciální olej
Emoční označení: Olej odevzdání se
Emoční působení: deprese, frustrace, hněv, zloba, kontrola, lpění, negativní emoce, optimismus, tvrdohlavost
Emocionální rovnováha: Odporující -> akceptující
Aromatický popis: mátová, osvěžující, sladká
Objem: 15 ml